Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fogadtam a VBn arra hogy...

Almamag22222 kérdése:

Fogadtam a VBn arra hogy Panama rugja a legkevesebb golt. Mi tortenik akkor ha tobb csapat is 0 golt rug?

Figyelt kérdés
Elmegy, nyerek, visszakapom? Koszi elore is

2018. jún. 21. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásban nem volt erről semmi? Én arra tippelnek, hogy "visszajön" a befizetett pénz.
2018. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor buktad, mert Panama már rúgott gólt.
2018. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Irán rúgta a legkevesebb gólt, hiszen ők egyet sem rúgtak, míg Panama már most betalált egyet és egy meccse még hátravan, innentől kár filózni, így is, úgy is elment a mixed.
2018. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3:Iran? Ők mar kettőt is rúgtak.
2018. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, megneztem: Peru es Costa Rica all gól nelkül. Szóval, meg akar alakulhat úgy is, hogy több "egygólos" csapat lesz, köztük Panama.
2018. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a meccs utolsó percei kiestek, valóban Irán egy 11-es gólt rúgott, szóval akkor ők sem maradtak gól nélkül. Viszont az még mindig csak egy, mert a másik gól ami jóvá van nekik írva az egy marokkói öngól, tehát nem Irán szerezte. És valóban, Peru meg Costa Rica valamiért kimaradtak. Viszont nekik is van még meccsük.
2018. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Az öngólt az ilyen esetekben ugyanúgy szerzett gólnak könyvelik el :)


Mivel eddig 13 csapat is 2 gólos, és Panamának már nincs több mérkőzése, így biztos hogy nyertél valamekkora összeget.


Ha több csapat is ugyanolyan eredményt ér el (ezesetben ugyanannyi gólt szerez) akkor a Szerencsejáték Zrt holtversenyekre érvényes szabálya lép életbe!


Ennek a szerencsejáték.hu oldalon bővebben utána olvashatsz. A nyereményed függ a feltett össtegtől, illetve hogy milyen nyereményszoró volt arra hogy Panama szerzi a legkevesebb gólt és hogy hányan lesznek holtversenyben. Ha ilyen sokan maradnak 2 golosak , akkor sajna jó eséllyel a feltett összeget sem nyered vissza sajnos :(


Remélem segítettem!

2018. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindnekinek. Utana olvastam amit utolso kommentelo irt es ha minden igaz 10000 bol visszajott 5800. Jobb mint a semmi🙄
2018. jún. 28. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Azaz csak 4200-at buktál. Na azért ne tippmixeljen senki, még a biztosnak tűnő dolgok sem jönnek be, mindig bukta van rajta. A pénzt máshová is ki lehet szórni, sőt akár nekem is adhatjátok... :D
2018. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna előzetesen, hogy Panama és Lengyelország ugyanannyi gólt szerez a világbajnokságon.
2018. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!