Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az alábbi játékosok melyik...

Az alábbi játékosok melyik csapatnál játszanak a 18/19-es szezontól?

Figyelt kérdés
Aguero, Coutinho, Ronaldo, Salah, Neymar, Mbappe, Lewandowski

2018. júl. 7. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Coutinho-Barcelona, Salah-Liverpool, többieket nem tudom biztosra, hogy mennek-e vagy maradnak.
2018. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Coutinho a Barcelonában, Salah a Liverpoolban, Ronaldo valószínűleg a Juventusba igazol a Real Madridtól, Neymar esetén azt beszélik, hogy a Real Madridnál fog kikötni végül, Lewandowski szinte biztosan elhagyja a Bayern Münchent, de egyelőre a célállomás nem ismert. Agüero és Mbappé szerintem maradnak jelenlegi csapatuknál, tehát Manchester City és PSG, nem olvastam sehol, hogy elvágyódnak, bár ez még változhat a vb után.
2018. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aguerot szóba hozták az Atleticoval.

Mivel Griezmann marad, gondolom így nagyban csökkent Aguero Atleticoba való igazolásának esélye.

Ez csak az én személyes megérzésem de Neymar nagy meglepetésre lehet vissza megy a Barcelonához

2018. júl. 7. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oda nem fog menni Messi miatt, viszont a R. Madrid Ronaldo megüresedett pozíciója okán tökéletes lenne neki.
2018. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A legfrissebb hírek szerint Mbappe lett a Real 1. számú kiszemeltje.
2018. júl. 7. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
A Nagy Arc FC-ben, az SC Túlsztároltakban, vagy a Menőjenő AC-ben.
2018. júl. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!