Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Akik szerint Modricnak jár az...

Akik szerint Modricnak jár az aranylabda, azok mit éreznek?

Figyelt kérdés

Volt egy jó meccse a vb-n.

Klubszinten mind Mbappé, mind CR, mind Kane, satöbbi jobb volt nála.

Össze-vissza ajnározzák, de nem értem miért, nálam közepes játékos. Első 25-ben nincs jelen.

Félre értés ne essék, nem adnám sem Messinek, sem Cörö7-nek.

Modricnak max szánalomból adnám, bár még úgy sem, hiszen Rakitic és Perisic is jobb nála.


Valamint a Neymart bántó megjegyzéseket is viccesnek tartom. Lehet dobálja magát, ami tényleg nevetséges, de a világ egyik legjobbja. Én valahogy elfogadnám a válogatottunkba, színészkedés ide vagy oda.


2018. júl. 17. 01:41
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
0%
van egy jobb kérdésem, akik ennyire követik ezt az unalmas fost ennyire pontosan vágnak minden infót és ennyire véresen komolyan veszik, meg felháborodnak más emberek játékán/versenyén ami az ő életüket egy hangyányit se fogja befolyásolni soha semmiben és még ha x vagy y vagy akár csoda folytán M.O. nyerne ők maguk akkor se nyernének semmit, NA azok mit éreznek?
2018. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
47%
Szerintem se Ő érdemelte,akkor már ott van Perisic vagy Mbappe
2018. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel a klub szint amikor világverseny van, mert a nemzeti bajnokságok erőssége változó. Pl most ha valaki nagyot megy a megye III-ban akkor kapja az az aranylabdát mert klubszinten jól ment neki? Hova tetted az agyad?
2018. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
#3: Azért az aranylabda "odaítélésekor", vastagon számít az is, hogy a szóba jöhető játékosoknak milyen évük volt a klubjukban.
2018. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem boldogok. Mondjuk én se neki adtam volna, nem igazán értek a focihoz, de ő volt az alacsony, nem túl jóképű emberke aki a tizenegyest is kihagyta csapatkapitány létére? S nem emlékeszem kiemelkedő teljesítményre tőle.


Én Ronaldonak adtam volna, odatette magát, nem az ő hibája, hogy egyedül ő és Pepe ér valamit a Portugál válogatottban. Ronaldonak még (nagyon) kockás a lába is, és egyébként is jóképű. Meg sármos. De nem sajnálom a labdácskát a horváttól sem, de jobban odatehették volna magukat az utolsó meccsen, még ha a balszerencse is velük volt sajnos. Puszi!

2018. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%

Először is, kb 3 éve a legfontosabb tagja a Realnak, picit hasonlít Busquetshez, azaz egyszerűen nem lehet tőle elvenni a labdát, mindig talál egy olyan megoldást amivel a csapatánál tudja tartani a labdát

A világ egyik legjobban passzoló játékosa, emellett a világ legjobban cselező középpályása. Még védekezni is tud, picit olyan mint Iniesta csak tud védekezni + jobb a fizikuma.


,,Össze-vissza ajnározzák, de nem értem miért, nálam közepes játékos. Első 25-ben nincs jelen."

Haha, gondolom felmentél transfermarktra és megnézted a statisztikáit, ebben az esetben tényleg nem tűnik világklasszisnak, pedig a posztján a legjobb a világon.


Klubszinten Mbappé Cr, Kane jobbak voltak nála? :DD

Első, hogy hasonlítasz össze egy csatárt egy középpályással? És ezt mire alapozod? Felmentél transfermarktra és megnézted a gól/gólpassz statisztikáit? :'D

Mbappé jó volt idén és lehet neki adnám a díjat de a psg nem nyert bl-t, ezért nem fog nyerni.

CR egy hulladék volt a bajnokságban, BL-ben hozta a formát de a vb-n se nagyon ment neki és Portugália is leégett a Vb-n

Kane hozta a formát amit 4 éve hoz.. Gólkirály lett a vb-n, de nem nyert SEMMIT (ami nekem, mint spurs fan elég fájdalmas)


Emellett a horvát válogatottnak is a legfontosabb szereplője volt. A dánok + talán az angolok ellen is gyenge volt, de emellett mégis a horvátok legjobbja volt


Rakitic picit más felépítésű játékos, de gyengébben passzol, kevésbé labdabiztos, kevésbé lát a pályán és gyengébben védekezik, mint modric. Rakitic talán egyedül a távoli lövésekben jobb, meg egy picit jobb testfelépítésű, a tavalyi szezonja jó volt a barcával viszont az azelőtti 2 szezonban valami rémgyenge volt


Perisic meg egyszerűen nem klasszis, jó játékos de sosem lesz belőle klasszis, ráadásul nem nyert semmit, ami egy aranylabda szavazáson sokat nyom a latba.


Modric meg nyert egy BL-t meg vb ezüstérmes lett



Neymar világklasszis játékos, ez tény. Viszont mióta Párizsban van, (részben a rémgyenge bajnokságnak köszönhetően), egyre önzőbb, a cselei egyre kevésbé sikerülnek, nem hasznos a játéka mert hiába fut be az ember középen ő csinál még egy cselt és feldobja magát

És a Vb-n mit csinált? :'D Még Messi is jobb volt nála, pedig őt aztán mindenki porig alázta (na jó, a Costa Ricai meccsen egy esport eseményen voltam, de a többi meccsét láttam), Neymarnál meg a fél brazil csapat jobb volt; Coutinho, Firmino, Allison, T. Silva.. Kb mindenki Gabriel Jesuson kívül

2018. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is túl lett most húzva Modric, az a baj, hogy az emberek, de az egész sajtó, szakma is úgy gondolkodik (tehát azok is akik magát a díjat adják) mint valami kétbites papucsállatka. Nyert VB-t? Őőő nem... Most látták, hogy a horvátok kiugróan teljesítenek, eljutottak a döntőig, a franciáknál amúgy sem volt egy kiemelkedő ember se, több mindenki jó volt, így összerakták a fejükbe, hogy akkor mert vb van, ahol CR meg Messi amúgy is leégett, akkor kapja ennek a kiugró teljesítményt nyújtó csapatnak egy játékosa, oké, ki, legyen Modric, mert ő van 10esben, sok statisztikában ő a legaktívabb, Realban játszik, és még rúgott egy tényleg nagy gólt a csoportkörben az Argentínoknak. Kb. ez a logika. Azóta a csapból is az folyik Modric mekkora játékos. Mikor én 5-6 éve mondom, hogy a világ egyik legjobbja, mondjuk pont ebbe a 25ösbe van benne, ahonnan te kihagynád, és ebben a 25ösben amúgy nincs kb. semmi különbség a játékosok közt. Egyszerűen ilyen primitív módon működik a média. Valakit felkapnak, aztán már a neve hallatán hánysz lassan. A mezőnymunkája tényleg jó volt, sok volt a kulcspassza pld., de mondjuk azt meg kicsit zárójelbe teszi, hogy ebből mindössze 1 lett gólpassz (1/18), míg Coutinhonál ez (2/13), Baneganál (2/4). Ráadásul mindketten többet és pontosabban passzoltak. Én nem éreztem annyira, hogy a hátára vette volna a csapatot, persze még így is a VB legjobb középpályásai közt van, de ha annyira jól teljesített volna nem csak 1 gólja lenne egy megnyert meccsen, ami mind1 volt, persze Modricnál nem is igazán kell gólokat elvárni, inkább pár távoli lövésből lehet remélni, és nem csak 1 asszisztja lenne, a sok szoros meccsen, ahol kellettek volna tőle akár a gólok, de főleg azok a labdák, egyet se adott, sztem az ő sara is, hogy Horvátország ha kiesik a 16 közt, semmit nem szólhatnak, de az oroszok ellen is mákkal (ugye a 11es mert nagyban lutri + nem igazán a futballtudást méri) mentek tovább, sőt még Angliánál is sokáig meleg volt a pite. A döntőből az 1. félidőt láttam, a többiből csak a gólokat néztem vissza, de addig inkább Rakiticnek volt 2-3 nagyon komoly labdája, és Perisic gólja is szédületes volt, szóval ebben igazad van, hogy nem kéne Modric számlájára írni ezt a horvát sikert. Ennyi erővel kaphatná Coutinho, Pogba is a legjobb játékosnak járó díjat, Pogbanak kiváló számai voltak a döntőn, rúgott egy fontos gólt, Cou a legjobb brazil volt. De engem talán legjobban Hazard győzött meg, elképesztő amit tud a labdával! A lényeg, hogy az Aranylabda, itt a VBn és a FIFA/France Football-féle is egy vicc, szerintem egyáltalán nem kéne, hogy ilyen számítson, hogy mit nyertél, hova jutottak el a csapatoddal? Ez egy csapatsport, Salah is azért ne kapjon Aranylabdát, mert a sok kutyaütő egyiptomival nem nyert VB-t? Komolyan? :D De már klubszinten is, maradjunk nála, ha nincs Klopp, hanem egy rosszabb edző van, már nem jutnak el idáig, és nincsenek ilyen számai, pedig a teljesítménye maga nem lenne rosszabb, amit ő belerak. Bár pont ezért nehéz ezt meghatározni, mert valaki attól lesz kiemelkedő teljesítményű, hogy pl az edzője tudja úgy, ott használni, tehát nem csak magától függ, bőven nem. De tegyük fel minden ugyanilyen hatékonysággal csinál, csak mivel nem olyan erős a Liverpool kisebb számokban, kisebb sikerekkel, akkor ne ő kapja? Ha meg egy top középpálya és védelem lenne mögötte arról beszélnénk hogy a Liverpool felmosta Európa topcsapataival a padlót, nem kellett volna a "könnyebb ág" se, mert mindenkit vertek volna tavaly.
2018. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy az Aranylabdának pont így nincs semmi értéke, mert így még egy kislány is ki tudja választani a legjobb játékost, felmegy topbajnokságok, bl góllővőlistáira, megnézi ki mit nyert, ha VB van annál is figyelembe veszi ezeket, és súlyozottan, és kész. Ez a díj pont attól lenne értékes, hogy akár egy közepes PL csapatból megtudnák mondani a szakemberek, ha valaki kiemelkedő teljesítményt nyújt, csak ez se számokba, se díjakba nem mutatkozik meg, ráadásul nem is igazi nagy sztár. De ez a díj ink. a bulvármédia kiszolgálására van. És az a vicces az egészben, hogy a Realban semmivel se hozott rosszabb számokat Modric, kb. ezt a passzpontosságot, irányítókészséget, labdatartást ott is hozta, megvillogtatta. Egész hasonlóak a számai is. Akkor mégis miért nem merült fel, az akkori teljesítményénél, hogy kapjon Aranylabdát? Decemberbe szokták ezt kiosztani nem? Ronaldonak pld egész gyenge volt a 2016os éve, persze megnyerte az EBt és a BLt, de mint teljesítmény, nem rakott le túl kiemelkedőt még augusztusig se az asztalra, aztán onnantól kifejezetten gyenge volt, emlékszem a BL gólkirályi címet csak annak a kövi évbeli erős tavasznak köszönheti, mert addig valami 1-2 góllal állt. Kaphatta volna akár akkor is Modric, azon az EBn is elég jók voltak a horvátok, 4 percen múlt h nem jutnak el 11esig a portugálok ellen, ott lehet megint nyertek volna, onnan meg a lengyelek és Wales ellen meglett volna a döntő és ugyanez, mint most. Csak ennyit számít, hogy valaki nyer-e valamit, vagy sem.
2018. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sem annak kéne nyernie az aranylabdát aki a legtöbb mindent nyer egy évben.. Nem annak kellene adni aki a legjobb játékos a világon? (Mondjuk akkor átnevezhetnék Lionel Messi díjra, Roncinak meg 1 db-ja lenne összesen)
2018. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
De emberek, adjuk oda Varanenak. Alapember volt a Realban, Bl-t nyert, alapember volt a francia válogatottban, VB-t nyert.
2018. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!