Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetem arról ha...

Mi a véleményetem arról ha egy Real Madrid szurkólóból Barcelona szurkoló lesz? 19/F

Figyelt kérdés
Ősi riválisok, kiskorom óta Real drukker vagyok de elolvastam egy könyvet, (félelem és reszketés a la ligában) nagyon megváltoztam. Ráadásul ezt a könyvet akkor olvastam miközben kint voltunk barcelonában, ahol a camp nou-ba is ellátogattam. Az az érzés amit akkor éreztem leírhatatlan. Ott álni azon a folyosón azon a gyepen ahol annyi legenda kivonult, egyszerűen hihetetlen.

2018. szept. 24. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Véleményem szerint egy magyar ember nem tud kötődni egy külföldi csapathoz úgy, mint egy hazaihoz, csak divatdrukker.


Nekem fizethetnének akár 1 milliárdot is, de akkor sem tudnék az Újpestnek drukkolni tiszta szívből. Természetesen Ferencváros drukker vagyok 11 éves korom óta. S ha tehetem, akkor a legtöbb szakosztály meccsét megnézem, nem csak a labdarúgókat.

2018. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Az ember változik. Ha a Barcát jobban kedveled már akkor legyél Barca drukker.


Csak a fanatikusok szerint bűn átpártolni a riválishoz. Hasonló agymosás ez ahhoz, minthogy nem hagyhatja ott az ember azt a vallást, amiben született.


Szóval nincs baj, bár mondom ezt ugy, hogy nem vagyok egyik csapat elkötelezett szurkolója sem, bár régen Barcás voltam. Addig még Ronaldinho ott játszott, nekik szurkoltam.

2018. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fáj olvasni a kérdést, a választ még jobban..
2018. szept. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a saját városodhoz/körzetedhez tudsz igazán rajongani, 1-es.

Én sokáig szerettem a Barcát, de a mostani játékosok zöme nekem nagyon unszimpatikus és nem testesítik meg a Barca szellemiségét, hány katalán van a csapatban? Még mindig több ez, mint egy klub?

2018. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!