Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Anglia-Németország meccsen...

Anglia-Németország meccsen miért nem adták meg a gólt az angoloknak? Kellene a videóbiró nem?

Figyelt kérdés
És az esti meccsen Argentína-Mexikó az les volt v nem?
2010. jún. 28. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
LES volt a Mexikó-Argentína meccsen igen:s
2010. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A videóbírót nem vezetik be sose.

Mivel így nem tudna a bíró bundázni. Az angolok tiltakoztak anno ellene hevesen. Mert náluk van megbundázva a foci...

Csak most a fagyi visszanyalt.

2010. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom, h bevezessék a videó bírót v mi a fenét, mert a foci ne legyen már technikai sport! Egyszerűen utálnám az egészet, de igen a tegnapi az jogos gól volt és igen az argentinoknak az meg les gól volt, de ők is emberek tévedhetnek nem Anglia az első csapat akik ellen rossz döntést hoztak és szerintem nem is az utolsó, de a bírók is emberek tévednek régen is tévedtek mások is megszívták már én is, mert volt, h Németország v akiknek drukkoltam azok ellen fújtak egyszerűen ez van! Egyébként meg a németek megérdemelten nyertek akárki akármit is mond, mert az angolok már a csoportkörben is rosszak voltak és a németek elleni meccset se úgy kezdték, ahogy kellett volna! Az olaszoknak se jött be ez a taktika hát nekik se!
2010. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen a bíró is ember, de szerintem az nem megengedett h ilyen fontos meccse(ke)n tévedjenek!

Hajrá Németország!

2010. jún. 28. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!