Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Létezik művelt, tanult focista...

Létezik művelt, tanult focista is, esetleg, akinek nem modell a barátnője?

Figyelt kérdés
Én még nem hallottam olyan focistáról,akinek lenne az érettségitől akár magasabb végzettsége, de még az érettségi sem biztos, ráadásul mind modellel jár. jó,nyilván egy focista nem egy asztrofizikus csajjal kezdene ki, nyilván nem tudnának miről beszélgetni és az egójának nem tenne jót, de azért érdekelne,hogy van-e ennek az ellentetje.
2010. jún. 30. 17:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Miért gondolod, hogy csak az jó ember aki tanult és művelt? Sokan a diplomájukkal villognak, de emberileg egy nagy nullák. Minek kéne tudnia egy focistának, hogy mikor született Mátyás király, ha egyszer a sportban jó?
2010. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hopp-hopp, nem erről van szó és nem kell mindjárt nekifutásból letámadni, egyszerűen csak érdekel,hogy van-e közülük olyan, aki műveltebb,mint egy átlag focista. Persze, hogy a diploma nem minősít sokszor, csak érdekel, hogy van-e műveltebb. Azért C. Ronaldóból nem sokat nézek ki.
2010. jún. 30. 17:56
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

Szerinted egy profi focistának, aki naponta több edzésre jár, hétvégente meccsei vannak, utazással, mindennel, mennyi ideje van egyetemre/főiskolára járni? Könnyű úgy dumálni, ha az embernek nincs más dolga, csak bejárni az egyetemre.

Emellett vannak olyan focisták, akiknek van felsőfokú végzettségük, nekik a legmélyebb tisztelet.


Messze nem mind modellel jár, 99%uk teljesen normális családdal rendelkezik. Amúgy meg azért, mert valaki modell, simán lehet, hogy sokkal értelmesebben el lehet beszélgetni, látott már ilyet is a világ.


Elég szánalmas vagy, ahogy így leugatsz olyanokat, akiket nem is ismersz, hogy 'a primkó bunkója értelmes dolgokról el se tudna beszélgetni'

2010. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A legjobb védekezés a támadás úgy látom. Ahány focistát ismerek mindnek modell a barátnője, akkor ezek szerint én nem vagyok tájékozott ilyen téren. Nem azt mondtam,hogy bunkók, inkább az,aki már-már levenni a fejemet, amiért ilyet merek kérdezni.
2010. jún. 30. 18:10
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Figyelj szerinted pár idióta, aki egy labdát képes kergetni 90 percen át, és van annyi idióta, aki ezt még élvezettel figyeli is, sőt agyonveretni is képes emiatt magát, és ezért még ki is fizetnek ezeknek több milliót. Na ezek után szerinted nem lehetséges bármi?:)
2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

Bár nem a kérdésre válaszolok, de leírom, hogy a vizilabdázók között elég sok a diplomás, pedig nekik is sok idejük elmegy utazással,tréningel stb., úgyhogy ez nem jó "kifogás".


Kérdésre: Nekem 1 játékos ugrik be, bár ő már pár éve nem játszik: Dr Füzi Ákos

2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
mivel elég korán elkezdődik a profi labdarúgó karrier (tizenévesen)ezért nem jutnak el az egyetemre,fősulira ..de nincs is rá szükságük.
2010. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
*szükségük
2010. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

amúgy abban igaza van a kérdezőnek h.80%nak modell a bnője.és tényleg sok az ostoba focista...ezt nem lehet tagadni..Mondjuk ez nem diploma függvénye

Ronaldo pl.kifejezetten bárgyú

2010. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
most miért szégyen ha a fiúk miatt nézi?én is amiatt kezdtem el..aztán megszerettem a focit és megértettem a szabályokat is.
2010. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!