Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 évesen már esélytelen,...

16 évesen már esélytelen, hogy rendes focikapus lehessek?

Figyelt kérdés

Talán egy másfél éve, hogy hetente többször játszok kapusként, kispályán az iskolámban, illetve hobbi szinten. Nagyon szeretem, és van is rá motivációm, hogy minél jobb legyek, mert azért bőven vannak hibáim...

Eddig sajnos nem játszottam egyesületben, illetve még rendes nagykapuban sem álltam. Ennek ellenére nagyon szeretnék elmenni egy egyesülethez, de eddig nem sok lehetőséget láttam erre, főleg a korom és a "képzetlenségem" miatt.

Szerintetek tényleg esélytelen már, hogy 16 évesen, rendes focikapus lehessek nagypályán?


A normális válaszokat megköszönöm!



2019. febr. 8. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbajáték. A közeledben lévő NB1-2 (inkább utóbbi) csapatnak írj egy levelet, és megnéznek, beszéltek, ha úgy van leigazolnak.

Ismerek valakit aki egy NB2-es csapatban játszik most, ugyanaz a korosztály mint a tied.

Mondjuk ő már előtte évekig védett egy kisebb (megye 2)

Igazából ha még egyáltalán nem védtél klubban meg ilyenek akkor rohadt nehéz lesz, de ha elmész próbajátékra nem veszítesz semmit. Őszintén nagyon minimális az esély hogy ezzel fogsz foglalkozni felnőttkorodban, de azért próbáld meg.

2019. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, a környéken inkább NB3-as csapatok vannak, de szerintem nem sokat változtat a dolgon, amit írtál.

Igazából felnőttként nem ezzel szeretnék elsősorban foglalkozni és azt teljesen esélytelennek is látom már, de azért jó lenne valahol védeni...

Köszönöm a választ! :D

2019. febr. 9. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
jó, hát ne egyből NB1-ben gondolkozz, hanem megyei I-III is oké, aztán onnan lehet dobbantani feljebb. De semmi múlt nélkül azért kicsi az esély , hogy egyből NB-s játékos legyél. de a kívánom, hogy teljesüljön az álmod ;)
2019. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, persze, nem is gondoltam arra, hogy azonnal NB-ben kezdhetnék ennyire képzetlenül. :) Már a megyével is szerintem bőven meglennék egy jó darabig...

Köszi szépen! :D

2019. febr. 10. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!