Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Erdélyi magyarok ti szoktatok...

Erdélyi magyarok ti szoktatok szurkolni a Román válogatotnak? Vagy inkább a magyarnak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 21:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Rasszista válaszoktól kiméljetek meg
2019. jún. 27. 21:53
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy vérbeli magyar nem fog a románoknak szurkolni. Nekem felvidéki magyarként eszembe nem jutna a szlovákoknak.
2019. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
36%
Az akkor nem igazi Magyar... Csak egy büdös áruló!
2019. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Botond1999 ***** válasza:
72%
Erdélyi magyar ismerőseim szoktak szurkolni a román válogatottnak. Ez a természetes. Ahogy a magyarországi svábok is szurkolnak a magyar válogatottnak, hiszen ez a hazájuk.
2019. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tehát ha valaki szurkol a Román válogatotnak akkor nem igazi magyar ? Nem értem mi köze van a sportnak a nemzetiséghez ?


És mi van akkor ha pl. egy erdélyi magyar jó egy sportban , nem vehet részt az olimpián, mert akkor már nem számit magyarnak , akkor neki nincs nemzetisége vagy mi ?

2019. jún. 30. 16:40
 6/13 anonim válasza:
38%
Elegge targytalan kerdes, mert utobbi idoben erdemleges tornakra az illeto valogatottak vagy nem jutnak ki vagy nagyon hamar elvereznek... En altalaban egy merkozesen annak szurkolok, aki valamilyen ok miatt szimpatikusabb. Volt olyan is, hogy az ausztraloknak vagy epp Elefantcsontpartnak szurkoltam. Egy magyar-roman merkozesen nyilvan a magyarnak szurkolnek, de nem hinnem, hogy a magyarsagodat barmilyen modon befolyasolja az, hogy melyik csapatnak szurkolsz egy olyan idetlen sportagban, mint a futball.
2019. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig a magyaroknak szurkoltam, de van pár magyar osztálytársam, akik a románoknak (volt mikor össze is bunyóztunk emiatt) :D
2019. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 librikus válasza:
31%
Aki az utódállamokban a megszállóknak szurkol, az már nem igazi magyar! librikus.blogspot.
2019. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Továbbra sem értem mi köze van a politikának a sporthoz
2019. júl. 3. 12:14
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az erdélyi "magyarok" nem is magyarok, mert romániában születtek. change my mind
2019. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!