Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ha hidegben futok, mivel...

Ha hidegben futok, mivel védheném a térdem?

Figyelt kérdés
Az év nagyrészében nincs problémám. De ha télen a hidegben futok vagy biciklizek, utána pár órával érzem, hogy fáj ( közben nem). Vettem egy olcsó térdvédőt, csak hogy plusz egy réteg legyen. Így már nem fáj, sokat segít biciklizés közben. De futásnál folyamatosan lecsúszik. Gondoltam, nézek valami komolyabbat, de google nem volt a barátom: csak biciklis cuccokat találtam. A vásárlói vélemények alapján, gyaloglás közben is lecsúszik, tekeréshez jó. A kérdésem az lenne: akinek érzékeny a térde a hidegre, mivel védi? Lehet valahol venni ilyesmit futáshoz?

2019. dec. 1. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet kapni leggingset, ami vastagabb anyagból készült, illetve keress olyan nadrágot, ami bolyhos belül.

A leggingset és a nadrágot egymás fölött is tudod hordani.

2019. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg a térvédöt a nadrág alá venni, akkor nem tud lecsúszni.
2019. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*térdvédö
2019. dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnék még valami bemelegítő krémet is, hátha segít.
2019. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is vastagabb nadrágot vennék, akár bélelt melegítő alsót.
2019. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A két nadrág sok nekem. Nagyon izzadós vagyok, csak a térdemre kéne valami. Illetve a téli futónadrágom belül bolyhos.

Eddig mindig a nadrág alá húztam, ugyanúgy lecsúszik, csak éppen pár percet szenvedek, amíg nadrágon keresztül visszarángatom. Most kipróbáltam fölé, de csak annyi változott, hogy könnyebben visszahúztam.

2019. dec. 1. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Varrd rá a térdvédőt a nadrágra, ha meg tudod oldani. Vagy varrj bele plusz bélést.
2019. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg varrj/varrrass a térdvédöre felül tépäzárat vagy patentot, ami nem engedi lecsúszni.
2019. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Rövidnadrágban kell futni. Spárta van!
2019. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért ha nem gond, egy trikót vennék hozzá, mert hideg van :D
2019. dec. 1. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!