Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony vagyok. Biciklizés/futá...

Vékony vagyok. Biciklizés/futás alakítaná a lábam és a fenekem, vagy az inkább csak fogyásnál ajánlott?

Figyelt kérdés

177centi vagyok és 60kiló, 30éves. Elég vékonyak a lábaim és lapos a fenekem. Szeretnék egy kicsit felszedni, de itt a környéken nem nagyon van lehetőség konditerembe járni. Esténként munka után viszont lenne időm futni vagy biciklizni. Segítene egy kicsit formálni az alakom, vagy csak jobban fogyasztana?

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2019. nov. 20. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A hosszútávfutókat pálcika lábúaknak is nevezik, a sprinterek és a középtávfutók meg sok erősítő edzést is végeznek, attól izmosak, nem a futástól.


A bringázás ha intenzíven csinálják, akkor combon és vádlin izmosít, de alapvetően az is inkább erőnléti edzés, nem pedig erősítő.

2019. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11%
Ha normálisan akarsz kinézni akkor csakis a testépítés jöhet szóba. Ilyen bringa futás szórakozásnak megfelel de azzal nem fogsz soha normális esztétikus testet összetenni. Egyszerűen nem így működik.
2019. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!