Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szeretnék elkezdeni Snowboard-...

Szeretnék elkezdeni Snowboard-ozni. Mik a tanacsok? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Udv!

Mindig is nagyon tetszett ez a sport csak sajnos eddig nem nagyon volt lehetosegem elkezdeni. Eddig :D Sajnos eddig meg csak nem is sieltem, tudom tudom mindenhol olvasom, hogy eloszor azzal kene kezdeni de remeltem, hogy ezt atugorhatom :D Ezzel kapcsolatban is szivesen varom a tanacsokat. Viszont mar nagyon kicsi korom ota Downhill-ezek, ugyhogy ez a hegyrol leszaguldas mar reg ota bennem van. Ahogy minden extrem sport. Megmondom oszinten ugy erzem, hogy menne nekem, persze sok hyakorlas utan :D De sajnos snowboarddal még nem volt dolgom. Ugyhogy mindenrol amirol fontos tudni vagy amirol nem amnyira arrol is varom nagy szeretettel a tanacsokat, tippeket. Deszka vasarlasa ugyeb, milyen marka esetleg valami kedvenc oldal. Kabatokrol nadragokrol ami fontosabb sisakokrol szinten, marka ilyesmi koszonom. :) Esetleg azt is, hogy Budapesttol hol talalhatok a legjobb hegyek? Autoval tudok menni ugyhogy az nem gond :). Ez meg azert lenne fontos, mert a sporttal egyutt, ugyanugy ahogy a kerekparozassal is a kormyezet, a taj is nagyon fontos nekem :) maga az egensz feeling ha ertitek :D

Ugyhogy elore is nagyon szepen koszonom a tanacsokat, tippeket :).

Koszonettel: Erik am 21 ha ez fontos, hogy nem vagyok annyira fiatal :)



2020. jan. 27. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Tanulj meg esni

És parnáz ki a feneked meg a térded 3 rereg polipoammal.

2020. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Polifoammal
2020. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt is sok helyen olvastam. Koszonom. Megfogadom :)
2020. jan. 28. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eplényben van oktatás és pálya is.
2020. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dancsahan ***** válasza:
Szerintem először vegyél pár órát egy itthoni műanyag sípályán, ahol van snowboard oktatás:) És utána vágj neki a hegyeknek. Előnye a műanyagnak, hogy orrvérzésig lehet gyakorolni az alapokat. Olcsóbb is, nem kell elutazni(vagy hát minimálisat). Van oktatód, ami szerintem nagyon fontos. Oktató nélkül bele se kezdj. Az elején mindenféleképp vegyél pár órát. Budapesten is van nagyon sok a műanyagpálya, pl.: G2S síiskola(nánási út 3. ker), én róluk hallottam. Van snowboard oktatásuk. :D
2020. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!