Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mekkora síléc kell egy 120 cm...

Mekkora síléc kell egy 120 cm magas (6 éves) gyereknek? Milyen márkát érdemes venni? Milyen egyéb felszerelést kell beszerezni?

Figyelt kérdés

Nem tudok síelni, de szeretném, ha a kisfiam megtanulna. Neki szeretnék sílécet venni, de abszolút nem értek hozzá. Örömmel fogadnám a tanácokat! :o)

Előre is köszönöm! :o)


2008. nov. 24. 10:55
 1/4 anonim válasza:
100%
A síléc hossza a testmagassághoz igazodik. tehát egy 120cmes gyereknek 120cm hosszú síléc kell. A síléc mellé biztosan kell még sícipő és síbot is. Na és persze jó meleg overál. A márkákban én sem vagyok otthon, de én még nem vennék márkásat a helyedben mivel a gyereked gondolom még nőni fog, és akkor már jövőre úgy sem lesz jó rá szinte semmi. Egyébként sem olcsó cuccok ezek, szerintem ha teheted inkább béreld azt amit lehet úgy olcsóbb.
2008. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Tényleg ne költekezz ki, hiszen a gyerekek nagyon gyorsan nőnek. Egy síbakancs 20 felett fut, a síléc 30-40, a kötés általában vele van, ha nem, akkor 5000 körül. Plusz bot, és ruha. Ha tévedtem az árakban bocs, a felnőtt kategóriában vagyok jobban otthon:)
2008. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%
hat en ugy tudtam h ugy kb az allig kell ernie a silecnek de nem biztos
2009. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a gyerknek az órráig kell érnie a lécnek de ha nem karsz 2 év mmúva újjat venni akkor 120 ast
2009. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!