Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogyan lehet leszokni az esti...

Hogyan lehet leszokni az esti nasirol?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 10:50
1 2 3
 11/21 bix ***** válasza:
37%
az a baj hogy te nem akarod. tudod mi az hogy AKAROM? dehogy tudod. te csak nyavalyogsz itt mert nincs hozzá elég akaraterőd. én úgy szoktam le a cigiről (napi 1-1,5 doboz piros multi, kb 6 éves bagózás után), hogy minden kollégám cigizett, az irodában is rágyújtottak, hívtak hogy gyújtsak rá én is, kínáltak, mentünk bulizni, ittunk, stb. ez meg csak egy sz@ros kis nasi. kevés vagy hozzá az a baj. bizonyítsd be hogy nem, és nincs igazam, vagy süppedj bele az önsajnálatba és keress továbbra is magyarázatokat arra hogy miért nem tudod megállni...
2011. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
50%
Sziasztok! :-) Nekem is ez a leggyengébb pontom, a nassolás; 2 óra kaja nélkül, maga a borzalom!!! legalábbis volt... Múlt héten csináltam egy tisztítókúrár (léböjt), 5 napig csak teát, gyümölcslevet ittam. merthogy nem enni könnyebb, mint keveset enni... Tényleg könnyebb volt, mint gondoltam, de ami a legjobb: utrána 2 nap lassú visszaállás a kajára, s olyan, mint mikor egy gépet újratelepítesz: te alakítod ki az új szokásokat. Azóta kevéssel is jóllakom - és nem kell a nasi, noha (a barátaim miatt) tele van a konyhám vele! Próbáld ki! :-)
2011. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hogy birtad ki 5 nap kaja nèlkül? Èn egy nap utàn rosszul vagyok
2011. márc. 25. 11:54
 14/21 anonim válasza:

Kitartás, kitartás és kitartás. Türelem kell hozzá.

Nekem terhesség miatt kellett lemondanom mindenféle édességről. Több hónapig nem ettem édes dolgokat. A szervezetem pedig most már úgy hozzászokott, hogy egyáltalán nem is kívánom.

Ha látok valami édességet, tök hidegen hagy.

Úgyhogy egy idő után az ember el is szokik tőle, viszont odáig meg kell állnod...

2011. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

GreenTea


10:08-nek:

Ha már hülyeséget csinálsz, akkor legalább ne buzdíts másokat is, hogy kövessenek!

2011. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Ha kiskorú vagy, kérd meg a szüleidet, hogy zárják el előled a nasit!

Ha már felnőttél, akkor vegyél valamilyen zárat(pl.: biciklizár) és a kulcsát tárold az udvaron(este már nem szokás kimenni az udvarra, mert olyankor már nagyon hideg van), ja és akaraterő is kell hozzá, amit az előbb leírtam, az a végkifejlet, előtte fokozatosan kell leszokni(pl.: az elején csak 1 részét zárod el, aztán egyre többet, míg a végére az egészet)

2011. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Zöld Teának:


Nem hiszem, hogy hülyeség lenne a léböjt, a legtöbb orvos nagyon ajánlja. persze nem vizet kell inni 5 napig, hanem gyógyteákat és cukor & Co nélküli, lehetöleg bio gyümölcs- és zöldségleveket. Van néhány fontos szabály, amit be kell mellette tartani, mint pl a felkészítö-nap (sok zöldséggel és gyümölccsel) valamint legalább 2-3 levezetö-nap, amikor a szervezetedet visszaszoktatod az egészséges(!!!) táplálkozásra. Elég sok utánaolvasást és felkészülést igényel, de a tavaszi tisztítókúra igenis mindenképp egészséges a szervezetnek. Nem mondom, hogy utána könnyü megállni a csokievést, de sokkal könnyebb, mint elötte volt. :-)

2011. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Akaraterővel elsősorban, aztán ha az kevés vagy már annyira összekapcsolódott az agyadban a tvzés az evéssel,akkor legalább zöldséget rágcsálj,pl sárgarépát , de jó a natúr popcorn is, só és vaj nélkül.
2011. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
pl én is szeretek nasizni ha tv-zek de most már kezdek arra szokni h tökmagozok..szerintem ez jobb,persze ezt se mértéktelenül kell.
2011. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok itt a negatív kritika. Önnek nyilván nem könnyű, ez egy mindennapi, általános probléma, mégis nehéz megállni. Szerintem az akarat megvan, ez már a kérdés feltevéséből látszik, de kéne egy kis segítség. Közölje ezen szándékát családja tagjaival és kérje meg őket, hogy tartsák vissza, ha esetleg közel jár a bűnbeeséshez. Javaslom, hogy minél korábban feküdjön le, így kevesebb lesz az idő, amíg ezen ételekre gondol. Töltse úgy azt, hogy ne jusson mindig eszébe, ajánlott valami hobby, vagy esti elfoglaltság. A fogmosást már előttem tanácsolták és én is támogatom. A legfontosabb pedig, hogy egy a vágy a napok múltával egyre csökken, ezért minden nap egyre könnyebb dolga lesz. Sok sikert és kitartás!


Egy dietetikus

2011. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!