Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék újra "leszokni" a...

Szeretnék újra "leszokni" a cukros kajákról és társairól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó időszakom (kb 4-5 hónap), amikor nem ettem csokit,cukros üdítőket, nem kívánta a szervezetem. Aztán elkezdtem kívánni, de akkor is inkább megálltam és ettem müzlit, vagy Jó reggelt kekszet. Viszont utána elkezdtem járni foci edzésekre, és egyre jobban kívántam. Gondoltam ha járok akkor megengedhetek napi 1-et. Aztán persze ez fokozódott, és napi 2 is lett belőle. Most pihenőn vagyok, és csak itthon edzek hasra, és súlyzózok. Nem híztam, de nem is szeretnék. Egyre jobban kezdett a hasam "kikockásodni", egyre jobban megvoltam elégedve magammal. Most elég nehezen állom meg újra a dolgot, de igyekszem. Nincs valami módszer? Vagy az nem gond ha müzli(ke)t, vagy ilyen Jó reggelt kekszeket eszem?

Köszönöm előre is a választ.

F/15


2010. jún. 20. 18:07
 1/1 anonim válasza:
Hát, nekem spciel furcsán fog hangozni, de az erdeigyümölcsös rágógumi jött be... amikor megkívánok valami édességet, bekapok egyet, és ugyan édes, de mentolos is, el is veszi az étvágyamat. Le is tudtam szokni ezzel a módszerrel 2x is. próbáld ki:)
2010. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!