Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síelni nehéz lehet?

Síelni nehéz lehet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 02:03
1 2
 1/11 Titkos Málna válasza:

próbád ki.

Mindenkinek más:D.

2013. júl. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szerintem nem!

Első három napban ált. kezdőpályán kell lenni, hóekézni ezerrel..utána viszont a legtöbb kezdőt átküldik a haladó pályákra.

2013. júl. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted a hideget, mindened a hó és a hegyek, emellett a sebességet és a G erőket kívánod, van benned kitartás és elszántság, nem vagy mozgáskorlátozott, nyafogós és eltunyult lusta, akkor nem. :D
2013. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ahogyan leírták, ha van akaratod nem.. mivel én imádom a telet, a hideget, friss levegot, sebbeséget.. ezért imádok síelni. Nagy kedvencem mikor jossz gyorsan lefelé és a sebességtol suvit a levego. :))
2013. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nem nehéz én 2 óra intenzív sízéssel tanultam meg olyan mértékben sízni hogy a kezdö pálya nem jelentett gondot max egy nap és megtanulsz sízni amatör szinten csak amikor eloszor akarsz majd sízni akk eszedbe ne jusson a felvonoval menni mert legalabb 3-szor el fogsz dölni és nem jó érzés amikor se felálni nem tudsz és a tobbieket feltartod
2013. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem - persze van aki gyorsabban és könnyebben tanul, van, aki lassabban. De érdemes néhány órát venni (jó) oktatótól, hogy az alapokat jól sajátítsd el a sérülések elkerülése érdekében.
2013. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Antnyó válasza:
Nem,és ha egyszer ráérzel az ízére, sosem mondanál le róla.
2013. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mariák Márton válasza:
Én idén tanultam meg, 2-3 nap alatt el lehet jutni olyan szintre, hogy élvezed is. Nekem nem volt edzőm, ismerősök mutatták hogy kell, így is meg lehet tanulni, nem akarok az olimpián indulni. Nagyon király sport amúgy csak eléggé költséges.
2013. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából Sátoraljaújhelyre szeretnénk el menni és ott télen nyáron lehet de ki szeretném próbálni.:D
2013. júl. 23. 18:19
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem nehéz, nekem legalábbis már 6 éves koromba ment, de embertől függ :D
2013. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!