Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért nem szedi össze magát a...

Miért nem szedi össze magát a Ferrari?

Figyelt kérdés
Nem lehet a Ferrarival bajnoki címet szerezni. Borzalmas taktikai döntések és megbízhatatlanság jellemzi sajnos őket a modern F1-ben. Odamehetne bármilyen nagy tehetség, nem tudna világbajnoki címet nyerni. Mikor szedik már végre össze magukat, hogy ők szerezzék meg a legfőbb trófeát? Mi kellene ahhoz, hogy jobb irányba változzanak? Évek óta nem látni semmilyen javulást.

2022. júl. 26. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Személyi változások. A stratégia borzalmas, aztán a kifogások még rosszabbak. Amit Angliában tettek, az borzasztó volt, mintha nem tudták volna, hogy hány kör van hátra... Tehát új emberek, kéne végre egy csapatfőnök is, mert amennyire jó szakember Binotto, annyira rossz csapatfőnök.
2022. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mikor is szerepelt jól a Ferrari? Igen, amikor Jean Todt, Ross Brawn, voltak a csapat vezetői és Michael Schumacher az elsőszámú versenyző. Az a precizitás kellett a sok vb győzelemhez amit ők hárman hoztak a csapatba. Ma olaszok irányítanak. Az olaszok nem egy preciz népség, összerakják valahogyan, jóvanazúgy... ez minden dolgukra vonatkozik, nem csak a F1-es autóra és csapatra. Nincs meg az az alaposság ami kell ahhoz, hogy világbajnokok legyenek. Ahhoz 100% kellene, nem elég a 99! Namost ők meg valahol 90-nél vannak, vagy még ott sem. Az utolsó utáni kis csavart is a legnagyobb alapossággal kell megtervezni, legyártani, stb. Ha a kocsi megvan, akkor meg a stratégiát cseszik el, de annyira balfék módon, hogy azt már oktatni kellene. Amig nem lesz egy normális csapatfőnök aki nem elégszik meg a 99%-al és lesz egy pilóta aki szintén megköveteli a tökéletes autót és komolyan tesz is a fejlesztésért és támogatja a csapatfőnök is ebben és ki is tudja autózni ami benne van, majd akkor talán lesz újra vb cím. Amig olaszok irányítanak, addig csak a szerencsétlenkedés fog menni.

1986-ban 6 éves voltam, azóta vagyok Ferrari drukker - akkor még azt sem tudtam, hogy piros, mert csak fekete-fehér tv-nk volt. De szégyen gyalázat, már elgondolkodtam azon, hogy keresek valami más csapatot.

2022. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem Arrivabene-t nem kellett volna kirúgni. Ő egyedül nem feltétlen mentette volna meg a csapatot, de talán jobbak lennének, mint Binottóval. Binotto maradhatna mérnöknek a csapatnál, de vezetőnek nem jó.

Egyetértek azzal, hogy szégyen gyalázat sajnos, amit a Ferrari művel. Csak lejáratják a legendás csapatot a mostani bagázzsal.

2022. júl. 26. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Arrivabene nem csapatvezető volt, hanem cigiárus. Egy teljesen külsős ember volt 0 szakmai tudással, emiatt nem tisztelte senki az F1-ben, csúfolták.

Az újságírókkal nagyon szigorú volt, emiatt ők is utálták. Kirakatnak jó volt, de semmi másra nem. Bár annyi haszna lenne, hogy Binotto hátra húzhatna megcsinálni az elfüstölő motorokat, amíg Arrivabene lefutná a kötelező smúzolásokat.

2022. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #2-es írja, túl sok az olasz.

Az olaszok nem rosszak, egyáltalán nem, egy csomó mindenben tudnak nagyon jó dolgokat

de túlzottan hajlamosak beérni azzal, hogy valami "egész jó". És ez egy végletekig kiélezett élversenyben nem elég, egyáltalán nem.

2022. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És hiába, hogy ők az F1 történetének legsikeresebb csapata, olasz kulcsfigurákkal csak réges régen, az F1 maihoz képest sokkal amatőrebb időszakában tudtak bajnoki címeket halmozni. Amióta a sportágban kialakult a maihoz hasonló jellegű profizmus (kb. 80-as évek első fele), azóta egyedül a Todt/Brawn-korszakban voltak igazán jók, egyébként pedig ugyanez ment, gyors autó esetén is mindig elbalf.szkodtak valamit.
2022. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Erről beszéltem amit ma is láthattunk.

Nem tom mi lehet, fordítva vannak felszerelve a monitorok a pitwallon és a 2017-es monacoi adatok futnak rajta? Vagy mi a rongybatekert hódkóros lóf.t néztek ezek megint? Mert nem az aktuális futamot az biztos.

2022. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valami borzalom volt, amit ma is művelt a Ferrari...
2022. júl. 31. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
És ezt a csapatot istenítik rajongók milliói, ez köti a titkos különszerződéseket, kapja a történelmi bónuszpénzeket. Az elmúlt negyven évben egyedül Todt alatt volt rend, egyébként meg egy nagy tróger banda az egész Ferrari.
2022. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Amint megszűnik a déli gondolkodásmód.
2022. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!