Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Aikido vagy birkózás? Melyik...

Aikido vagy birkózás? Melyik a jobb az utcán? MOST NEM ASZT KÉRDEZEM MELYIK A LEGJOBB SPORT HANEM A " KÖZÜL MELYIK A JOBB!

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 17:20
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Aki keleti harcművészetekről akar mélyebben beszélni, az nem értem, hogy ilyen stilusban hogy beszélhet, vagy hogyan lehet ennyire ... ilyen...

A hozzászólásaitokból és a reakcióitokból itélve nagy hozzáértést, tapasztalatot nem várok el tőletek és a hozzászólásaitokat sem tudom hasznosnak itélni (nem pontozlak le, csak elméletben...)

2011. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 stellaz ***** válasza:

én 3 évet aikidoztam, szerintem nem alkalmas semmilyen harcra, ugyanis edzéseken nincsen full contact küzdelem, nincsen verseny


Akkor meg hogy tanulhatnál meg kűzdeni?


Aikido sportnak jó, mozogsz, megtanulsz esni, közösségben vagy, de ennyi. Mintha mondjuk gimnasztikázni rájnál vagy ilyesmi.


Ez nem bántás, sok embernek ez elég, ráadásul a sérülés veszély is kisebb, csak ezzel tisztában kell lenni.

2018. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!