Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb sport, amit hobbiszinten űzhetnék és teljesen "kikapcsolna"? L/19

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 18:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ha szereted a zenét és szeret emberekkel együtt lenni akkor mindenképp valamiféle táncot vagy aerobik félét tudnék ajánlani. De én személy szerint valamelyik küzdősportot tudom elképzelni ilyennek: megerősít testileg és lelkileg és még szórakoztató is tud lenni!
2011. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az tőled is függ, hogy mi kapcsolna ki. :) Valami nyugtatóra gondolsz, vagy épp ellenkezőleg, ami kifáraszt?

Előbbi esetben lehet pl. jóga.

Én most zumbázni járok, nekem ez nagyon tetszik, csak mozogsz a zenére és utána észreveszed hogy rohadt fáradt vagy, de boldog.

Vagy a magányos sportok: pl. úszás, futás is jók. Vagy a csapatsportok vonzanak?

De írj egy kicsit többet magadról, miket szeretsz, mert pl. valaki imád röpizni, tök jó kedve lesz tőle, én meg végigszenvedem a játékot. Minden kikapcsol, amit élvezel, ami közben elfeledkezel kicsit a problémáidról.

2011. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Golf. Én imádok golfozni.
2011. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jókat írtatok! :)


Igazából olyan sportot keresek ami nagyon kifáraszt! :) Eddig futottam (heti 4-szer 1 órát), de az egy idő után unalmassá válik, főleg mikor egyedül fut az ember. :) Illetve még kondizok is néha.

A zumba nagyon jól hangzik. Most néztem meg youtube-n egy videót!

Szeretnék kipróbálni néhány extrém sportot is. :)

Szóval inkább vad, vagány, pörgős sportot keresek! :)

2011. jún. 27. 18:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, még annyit, hogy ne csapatsport legyen (röpi, kézi kizárt :) )
2011. jún. 27. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:
MMA
2011. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
SZEX
2011. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
MMA,box vagy XMA na ez elég pörgös:D
2011. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vadmeggy ***** válasza:
orosz rulett
2011. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kikapcsolódáshoz tudnám javasolni az íjászatot

Én már évek óta csinálom, könnyű megtanulni, és nem csak a (felső)testet erősíti, de az agyra is jó hatással van - javítja a koncentrációt. Egyetlen hátránya, hogy sokba kerül elkezdeni.

2011. júl. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!