Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a 16 éves kínai...

Szerintetek a 16 éves kínai lány doppingol?

Figyelt kérdés
tudom hogy van ellenőrzés is meg minden,de szerintem akkor is szed valamit.ti mit gondoltok?
2012. aug. 1. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti szed valami nem engedélyezett teljesítménynövelő szert. Komolyabban meg kéne vizsgálni.

De felőlem nyerhet így akármennyit még, az ilyen sikerek nem érdekelnek. Gyurta Danira viszont büszke vagyok, ő tényleg megdolgozott ezért az aranyért (is), és ez látszik is a hozzáállásán és a sport iránti alázatán.

2012. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem rajongok a kínaiakért meg a doppingért sem, de azért tegyük fel, hogy szed valamit. Ha neked vagy nekem beadnák azt a bónuszbogyót akkor olimpiai bajnokok lennénk? Tuti nem. Hiába doppingol valaki attól még keményen készül és doppingszerek nélkül is jó sportoló lenne. Tuti hamarabb volt jó sportoló, mint hogy elkezdett doppingolni.

Ettől még Gyurta Dani a király és persze a többi magyar olimpion akikre nagyon büszkék lehetünk ha doppingolnak ha nem, mert a hazánkat képviselik!

2012. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
(egyébként litván)
2012. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!