Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért vagyok ennyire elkeseredve?

Miért vagyok ennyire elkeseredve?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ma is nyertünk aranyat meg minden, úgyhogy tökre örülnöm kéne, de csak a vízilabda jár a fejemben. Nem tudok örülni az aranyérmeknek, úgy érzem, hogy az eddigi megszerzett aranyakat simán lecserélném a vízipóló negyedik aranyára. (tudom, hogy szörnyen hülyeség)

Mit csináljak?



2012. aug. 9. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség,van akihez az áll közel,van akihez pedig csak az.Én nem voltam szomorú,mert látszott,hogy el voltunk telve hiányzott a tűz.Ha szoros meccsen esünk ki az lettem volna.
2012. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az olimpián 12 nagyon erős csapat indult el ugyanazért a célért: olimpiai bajnok szeretne lenni. Hiába szeretnénk, hogy a magyarok nyerjenek mindig, de más országok is ugyanúgy akarják az aranyat. Győztes pedig csak egy lehet. Sajnos most nem mi leszünk azok, én is szomorú vagyok, főleg azért mert a kedvencem Szivos Márton még nem nyert olimpiát, nem tudom, hogy 4 év múlva ott lesz-e Rióban.. A sport ilyen kicsik a különbségek, van amikor valakinak nagyon jól megy valakinek kevésbbé. Én úgy gondolom ez a magyar csapat egy fantasztikus csapat, viszont igenis vannak más sportok amiket érdemes nézni. Most pl. Risztov Évának lehet drukkolni..
2012. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is el vagyok keseredve,arra vártam,hogy vasárnap a fiúknak fog szólni ismét a magyar himnusz,de nem...én is lecserélném az összes aranyat egy vízilabdás aranyért,az olimpiákon is főleg vízilabdát néztem,mert az jött be,a többi valahogy unalmas
2012. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy újabb aranyérem azért kárpótol némileg:Risztov Éva és olimpiai bajnok!!!
2012. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is el vagyok keseredve mert nagyon reméltem az aranyat a fiúktól de semmi pénzért nem cserélném le az aranyainkat. A fiúk elképesztőek voltak 12 éven keresztül. Elfáradtak. Most akkor a kövi Olimpián is ugyan ez lett volna mint most. Most viszont rengeteg sportban jeleskedünk és ez szerintem nem ér fel egy arannyal. Más sportolóink most jobban és ez így van jól legyünk rájuk büszkék meg a srácokra is hisz nem semmi amit le tettek az asztalra.:)
2012. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
van mire büszkének lennünk,már így is 8 aranyunk van,nem akarom ide keverni a politikát:minap szlovák adót néztem,éppen a sporthírek mentek és kalapácsvetés,amikor a riporter be akarta mondani,hogy Pars Krisztián aranyérmes,egyből mást kezdtek el mutatni...
2012. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"látszott,hogy el voltunk telve hiányzott a tűz"


Nem tudom, ki hogy van vele, én nem így láttam. Egyrészt az elmúlt időben nem nagyon lehettünk eltelve, a felkészülési meccseken is rendre kikaptunk. És a meccs után zokogó játékosok sem azt mutatták, hogy félvállról vették volna a dolgot. Valószínűleg most majd erős átalakításon megy át a csapat, a kevésbé motiváltakat felváltják a tüzes ifjak, és 4 év múlva újra indulhat a menet. Remélem, Kemény Dénes marad.

2012. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kemény Dénes remélem marad
2012. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is felszerettem volna tenni pont ezt a kérdést. Szinte már bőgtem amikor vége lett az olaszok elleni meccsnek. Nagyon sajnálom,de szerencsére már kezd kimenni a fejemből.
2012. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!