Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hamilton szerintetek jobban...

Hamilton szerintetek jobban megérdemelte volna ezt a VB címet mint Vettel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 21:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

ezt igy nem lehet megítélni,attól függ kinek ki a kedvence.

Mivel én Vettelt szeretem ezért nyílván én azt mondom hogy nem.

2012. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Evidens. Pole király idén, ráadásul a maival együtt 4 győzelme úszott el, ami minimum 100 pont. Vettel Alonso-t is csak 3 ponttal tudta legyőzni, úgy, hogy mind a ketten kétszer estek ki és Alonso-é volt a gyengébb autó. Ráadásul Grozsi papa Hamilton versenyének is adott Belgiumban. Ez 5 kiesés, abból 4 az élről. Hamilton pedig hasonló körülmények között bármikor legyőzi Vettel-t a pályán, lásd Austin. Nem véletlenül mondta Dietrich bácsi, hogy örülnek Hamilton átigazolásának. Egy veszélyes ellenféllel kevesebb jövőre...
2012. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Igen! Bár annyira azért nem vagyok szomorú mert Hamilton sokkal jobb nem volt Vettelnél. Az igaz hogy ha nincsenek a problémái legyőzhette volna max. 25 ponttal de lehet csak 10-el. Tehát szerintem Vettelnél sincs rossz helyen.
2012. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Ha Hamiltonnak ugyanannyi problémája lett volna mint Vettelnek akkor már lehet Austinban VB...

Olyan hibája nem is nagyon volt neki amit a saját számlájára lehet írni...

A csapat kúrta el neki, illetve akik kilökték...

Maldonado(Valencia) Grosjean(Spa) és most Hülkemberg...

2012. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem. Sőt! A 2008-as címét is odaadhatná Massának, mert az is úgy hullott az ölébe.
2012. nov. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Ja, Raikkonen meg a 2007-es címét ajándékozhatná oda Hamiltonnak, mert az is úgy hullott az ölébe. Egyébként az idei címről volt szó, és azt bizony Hamilton jobban megérdemelte volna, mint Vettel.
2012. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Nem érdemelte volna jobban meg. Vettelnél egy valaki érdemelte volna jobban meg, Alonso, mert egy közepes autóval végig ott volt az élen.
2012. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Én akkor csak annyit kérdeznék hogy mégis melyik a TOP autó?


Mclarenre többször hallottam hogy gyenge autó egy űrlény se bírna vele vb-t nyerni.


A 3 kiscsapat gondolom nem.


Mercedesre is többször mondtátok hogy milyen rohadt lassú.


Elvileg a Torro Rosso is gyenge.


A Sauber, Williams, Force India elvileg a középszerű autó


De most mondtad hogy a Ferrari is az.


Akkor maradt a Lotus és a Red Bull. Akkor ők lennének a Top csapatok? Egyébként a Red Bull is gyenge volt. A Lotus meg gyenge lett.

2012. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Nem! Vettel érdemelte meg legjobban!
2012. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

A Mclaren nemvolt gyenge, csak úgy kúrta el a csapat a dolgokat hogy azt tanítani kellene + lerohadt párszor a kocsi + kilökték 3x Hamiltont.

Mclaren, Redbull szorosan egymás mellet, kicsit lemaradva a Ferrari és a Lotus, kb ez volt az erősorrend.

2012. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!