Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hamilton szerintetek jobban...

Hamilton szerintetek jobban megérdemelte volna ezt a VB címet mint Vettel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 21:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Előzni nem csak DRS-zónában lehet. Lásd Raikkonnen, aki szintén Renault motoros autóval ment.
2012. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Akkor Hamilton miért nem ott előzött?


Talán a Lotuson frissebb gumi volt emlékeim szerint.

Hamilton és Vettel meg ugyanazon a boxtaktikán volt, így nem volt akkora tapadáskülönbség a gumijaikban, így kizárólag a DRS maradt. És ott a Mclaren a jobb.


Még valami?

2012. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Atyaisten! Komolyan ez a reakció, hogy akkor Hamilton miért nem a pálya más részén előzött? Ha Hamilton a DRS-zónában előzött akkor Vettel a pálya más részén, ahol az ő kocsija működik jobban már meg sem próbálhatja vagy már nem is lehet? Mert ugye köztudott, hogy a RedBull általában a nagy leszorítóerőre megy, hogy a kanyargósabb részeken sokkal stabilabb ezáltal vezethetőbb legyen a gép. Ezt említették is a közvetítésben. Szerintem, ha Vettel akkora nagy ász, és tényleg csak a HRT miatt veszített pozíciót, akkor simán visszaelőzi Hamilton-t.
2012. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 El Greco ***** válasza:
Utolsónak van igaza.
2012. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Hát ha értenél hozzá, akkor talán felfognád, hogy a redbull a kanayrgós részeken volt minimálisan gyorsabb ezen a pályán, de azokat megszakította 2 hosszú egyenes, ahol a Mclaren a gyorsabb. Hiába közelített rá, egyszer elhúzott Hamilton a célegyenesben, utána meg a DRS zónáig nem jött össze annyi előny.


Kérdés....

Ha Hamilton annyival nagyobb ász mint Vettel, akkor miért is csak akkor tudta megelőzni, amikor feltartották?????????

2012. nov. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

És komolyan ez a reakcióm!


A jóval profibb Hamiltonntól miért nem vártad el, hogy máshol előzzön?

2012. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Mert nekem tökéletesen megfelelt az is, hogy a DRS-zónában előzött. :) A tények magukért beszélnek, a poros oldalról indult, Webber-en át kellett hámoznia magát, időt vesztett, felzárkózott, elfogyott a gumi, időt vesztett, a kerékcsere után bekerült Raikkonen mögé, aki teljesen feleslegesen feltartotta, időt vesztett, de újra felzárkózott, volt olyan lekörözés amiből Vettel jött ki jobban, felzárkózott, az egész versenyen szopott és komolyan az a kérdés, hogy miért nem a DRS-zónán kívül előzött?? Vettel-t egyetlen egyszer tartották fel az egész versenyen. Szerinted ez az egész felzárkózás és előzés azon az 1 k.baszott DRS-zónán múlott? Hamilton egyszerűen gyorsabb volt haver! Ez jusson el az agyadig!
2012. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Igen.


Hamilton tényleg gyorsabb volt, mivel jobb volt itt a Mclaren. Ennek ellenére Vettel nyerte az időmérőt. Tehát ennyivel faszább gyerek Hamiltonnál, hogy így is ő volt a gyorsabb.


És mégegyszer igen.

Mert valóban annyira volt szüksége Hamiltonnak az előzéshez, hogy feltartsák Vettelt.

Tehát összegezve: Általad igazolva gyorsabb volt hamilton a Mclarennel, mégis CSAK akkor tudott előzni, amikor Vettelt feltartották a köztudottan nem Redbullos szakasz előtt.


Magyarul külső segítség nélkül nem volt képes megelőzni Vettelt, az egyértelműen gyorsabb Mclarennel.

Valóban hatalmas teljesítmény ez Hamiltontól...

2012. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Nem-nem! Tévedsz! :) Én nem azt mondtam, hogy a Mclaren gyorsabb volt, mint a Redbull. Én azt mondtam, hogy Hamilton volt gyorsabb, mint Vettel! És nem csak az egyenesben, hanem az egész pályán, ezért érte utol kétszer is és előzte meg szépen.
2012. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Igen akkor tényleg jól értetted.


Gyorsabb volt az egész pályán, ennek ellenére mégis csak úgy tudott előzni, hogy Vettelt feltartották.


Mindent jól értettél, nincs benne hiba..

2012. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!