Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hamilton szerintetek jobban...

Hamilton szerintetek jobban megérdemelte volna ezt a VB címet mint Vettel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 21:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Talán inkább Alonso. Elképesztő, amit az idén művelt a nem túl acélos Ferrarival. Vettel is nagyszerű versenyző, de a bajnoki címe sokkal inkább a Red Bull ütős konstrukcióján múlt idén. Hamilton idei teljesítménye és hozzáállása meg az eddigi legszimpatikusabb volt nekem - végre volt benne egy kis szerénység! Remélem ilyen is marad. Kimi meg kiválóan hozta a "comeback" idényt: magabiztos vb 3., egy rakat dobogó + futamgyőzelem. Mindezt új csapattal, 2 év kihagyás után.
2012. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

19-es


És akkor mi van? Bemákolta, Vettel is bemákolta a 2010-est, ha nincs Safety nincs cím... De egyébként az utolsó futamot felesleges kiragadni, mert az egész éves teljesítmény számít. Tehát Massa hiába nyeri meg a brazil nagydíjat, ha évközben Hamilton olyan teljesítményt nyújtott, hogy elég neki a 6. hely. Ugyanez igaz fordítva is. Nem a brazil nagydíjért adják a VB címet.


A lényeg, hogy azonos körülmények között Hamilton bármikor elkeni Vettel száját, lásd Austin. Idén 4 műszaki hiba, 3 az élről plusz három kiesés (nem saját hibábaól) Idén nem Hamilton b.szta el, mint 2007-ben, hanem a McLaren.

2012. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
#20 - Te még mindig nem vetted észre, hogy én csak erről az évről beszélek?
2012. nov. 27. 11:55
 24/43 anonim ***** válasza:

Van egy vitapertnerem, miatta nyúltam vissza a szezonokba..


Köszönöm, hogy elismered az igazat. Hamilton bemákolta a 2008-ast.


Massának legalább annyi műszaki hibája volt mint hamiltonnak, úgyhogy nem kell emiatt magasztalni Hamiltont. Csak ennek is utána kell nézni.

2012. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Most néztem utána...


Hamilton 1x esett ki 2008-ban.

Massa 3x szívta meg. Austrálon leállt a Ferka, Magyar nagydíjon szétrobbant a motor, Singapúron Alonsoék szopatták meg, amikor a csapattársát nekicsapatták a falnak.

2012. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Én nem állítottam, hogy nem volt szerencséje 2008-ban, sőt k.rva nagy mázlija volt Glock papával. De másnak is volt ilyen mázlija lásd Vettel 2010 vagy Kimi 2007. Én annyit mondtam, hogy idén Hamilton sokkal jobb volt mint Vettel, és ha nincsenek a műszaki problémái, akkor a RedBull csak pislogott volna.
2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Ha már 2008nál járunk, akkor nézzétek meg Raikkonen hányszor esett ki, akkor már ő érdemelte volna meg a címet... (Kanada 1. hely, Hamilton belerongyolt. Belgium 1. lett volna, ha tudta volna hogy Hamilton büntetést kap, ez egyből + 20 pont és még volt jó pár kiesése.)
2012. nov. 27. 22:04
 28/43 anonim ***** válasza:

"A lényeg, hogy azonos körülmények között Hamilton bármikor elkeni Vettel száját, lásd Austin"


Ez az előzés is egy feltartásnak köszönhető, mert addig nem érte utól az egyenesben, pedig mindenki tudja, hogy a Mclaren végsebessége sokkal jobb. DRS-ben esélytelen a Redbull a Mclarennel szemben. Ha valaki feltartja Vettelt, jó hogy megelőzi... Erről ennyit.

2012. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Nem volt az akkora feltartás... csak Vettel arra fogta. Ha annyival jobb lett volna akkor visszaelőzi.
2012. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem volt akkora nagy feltartás. Csak pont annyi, hogy nyert vele 10 métert, ami addig hiányzott a DRS zóna végéhez. Nem nagy, csak pont annyi kellett.

És előbb említettem, hogy a Redbull nincs partiban DRS zónában a Mclarennel. Tehát érdekes lett volna ha sikerül visszaelőzni.

2012. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!