Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb pilóta a jelenlegi F1-es mezőnyből?

Figyelt kérdés
Szerintem Sebastian Vettel

2012. nov. 27. 21:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
49%

# 10

Max a festés ugyanolyan. Amikor Webber is megkapta ugyanazt az autót simán verte flettelt.

2012. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
47%

Kyohun


Ezzel csak azt éred el, hogy a sok retardált beírja, hogy Webbert hátráltatják.Nem érdemes vitatkozni velük, hadd éljék a saját rózsaszín világukat.


Egyébként Vettel és Hamilton, Raikkönen pedig szintén gyors, de nem lehet megmondani most, hogy mennyire jó, mert nagyon hullámzó volt idén a Lotus.

2012. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
88%
Na ugye, a híres 49%-os (már 44) máris megerősítette az állításomat :D
2012. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
Hamilton és Räikkönen.
2012. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
Szerintem Raikkonen.
2012. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:

Raikkönen, Button, Alonso és Hamilton.

Igaza van az egyik előttem szólónak abban, hogy Webber és Vettel autója max csak a festésben azonos...

Érdekes amíg a Red Bull nem volt a legjobb csapat Webber simán verte Vettelt, amikor meg már a Red Bull fényévekkel verte a mezőnyt Webber visszavett a tempóból, sorra jöttek neki a műszaki bakik és még sorolhatnám... ugyanez volt 2010-ben is...

Gusztustalan az egész Red Bull csapat...

Vettel abszolut nincs a top pilóták között..mért nyomják őt annyira???

Azért mert 2008-ban Monzában nyert??? Azt mindenki elfelejti, hogy esős futam volt, és hogy az akkori legjobbak (Massa, Kubica, Hamilton, Raikkönen) mind hátulról rajtoltak, és egymással voltak elfoglalva... plussz a Torro Rosso a 2008-as szezon második felére nagyon jó autót hozott össze, szóval az sem igaz amit mondanak, hogy Vettel a legrosszabb autóval nyert.. Onnan is látszik, hogy jó volt a Torro Rosso, hogy a csapattársa Bourdais vagy ki a második sorból rajtolt Vettel mögött, csak a futamon volt valami technikai problémája...

És félreértés ne essék, nem azért cseszegetem Vettelt, mert Alonso drukker vagyok.. utálom Alonsot.. de őt elismerem, mert a mezőny egyik legjobb pilótája.. ugyanúgy utálom Hamiltont is, és őt is elismerem..

Vettelt viszont nem ismerem el, mert 1 vb címet sem érdemel meg nem hogy 3-at.. Nekem még nem mutatott olyat, amire azt mondtam volna, hogy ez a gyerek tud valami olyat, amit nem sokan tudnak megcsinálni a Forma1-ben.. Alonsonál, Hamiltonnál, Raikkönennél, és Buttonnál már láttam ilyet.. De nála még nem..

2012. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 El Greco ***** válasza:
A fent említettek közül Vettel kivételével mondenkivel egyetértek,de Massát is hozzátenném.
2012. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:

ma 21:25


Ott a pont. Vettel eddig csak negatívumot mutatott (legalábbis számomra), egyszerűen irritál minden cselekedete, pedig mikor újonc volt, akkor még szimpatikus volt nekem. Csak egyre nagyképűbb lett, ahogy érte el a sikereket. Ahogy kiderült, hogy ő a világbajnok, kapcsoltam is ki a tv-t. Jövőre már sztem nem is fogom nézni az F1-et, mert MSC sem lesz. Eddig is csak miatta néztem.

2012. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:

Attól függ mire...


VB-re Vettelt mondanám nagyon kiegyensúlyozott 3x nyert vb-t zsinórban 25 évesen. Tehát leginkább őt igazolnám le ha egy jó csapatom lenne az f1-be. Maximalista, mindent megnyer, olyanokat csinál az F1-be amit egy átlag TV előtt ülő ember szerintem minimum tátott szájjal csodál.


Alonso viszont szintén egy főnyeremény. Őt én leginkább varázslóként definiálom. Ha egyáltalán nem jó az autó akkor is valahogy összevarázsol a futamon annyi pontot hogy a végén gyönyörű Világbajnoki helyezése legyen. Ő jóban rosszban nagyon jó pilóta marad versenyszituációkban.


Hamilton is szenzációs. Ő ha egy olyan évet fog ki ahol kiegyensúlyozott mint például idén, akkor simán lehet vb mert ő a leggyorsabb talán a mezőnyből. De nem olyan stabil mint Vettel és nem olyan pontvarázsló mint Alonso inkább eldob fölöslegesen pontokat. Viszont ha egy hibátlan évet összehoz sztem verhetetlen.


Raikkönen azért jó mert pokolian gyors, most ahogy visszatért én azt látom hogy nagyon nyugodt, biztos, stabil és ha egy Lotussal ami szerintem (aztán lehet tévedek) nem a legjobb autó a mezőnyben képes egy ennyire fenomenális vb helyezést összehozni azzal az emberrel érdemes hosszú távon gondolkodni.


Én talán ő rájuk gondoltam mint legjobbakra. Van még rengeteg jó pilóta viszont mellettük ők csak amolyan "töltelékek" véleményem szerint. Van még rengeteg tehetség de ők ezt a címet szerintem még nem érdemelték ki egyenlőre. Szerintem ők 4-en így a csúcs nem véletlen hogy mindnyájan világbajnokok már. Talán ha aszerint kéne döntenem hogy ki a legértékesebb jelenleg akkor:


1. Vettel

2. Hamilton

3. Alonso

4. Raikkönen

2012. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:

Vettel-t megnézném egy másik autóban is, hogy mekkora főnyeremény. Alonso már bizonyított kevésbé versenyképes kocsival is.

Most az, hogy Vettel 1x véletlenül nyert a Toro Rosso-val esős futamon? LOL

Van egy olyan érzésem, hogy Webber tényleg elp*csázná a Vettel-t, ha megkapná a kocsiját.

2012. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!