Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb pilóta a jelenlegi F1-es mezőnyből?

Figyelt kérdés
Szerintem Sebastian Vettel

2012. nov. 27. 21:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 El Greco ***** válasza:
Hát akkor senkinek sem lehetne egy szava sem!!!
2012. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:

Vettel drukkerek!

Áruljátok már el nekem, hogy mi a tökömért istenítitek annyira őt??? Mi olyat csinált a Forma1-es pályafutása alatt eddig, amit más pilóta nem tudna megcsinálni?? Szerintem semmi eget-rengetőt nem csinált, azon kívül, hogy megnyert 3 vb címet olyan autóval, ami minimum 1,5 mpvel verte még a Ferrarikat és a Mclareneket is..

Egyértelmű, hogy a mostani mezőnyben a top pilóták Raikkönen, Alonso, Button és Hamilton.. Ők tényleg megérdemlik az eddig megszerzett vb címeiket..

2012. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
NEWEY egy zseni!!! És igen számtalan olyan pilóta van aki csak és kizárólag Adrien Newey autójával volt képes világbajnoki címet szerezni. A teljesség igénye nélkül: Nigel Mansell, Jacques Villeneuve, Damon Hill, de vannak még páran és Vettel is ebbe a csoportba tartozik. És amíg ez így van, addig bármikor rá lehet és rá is fogják sütni ezt Vettel-re, hogy bizony csak Newey miatt nyer. Szóval majd ha egyszer csapatot vált kiderül, ha lesz mersze, de simán kinézem, hogy oda szerződik ahová Newey is igazol. :D Webberrel meg nem véletlenül hosszabbít folyamatosan a RedBull. Tudják, hogy sokkal gyengébb képességű, mint Vettel, és nekik most ez kell, egy hátvéd. Mit gondoltok miért nem vették be Hamilton-t, amikor Kanadában átugrott a bikákhoz? Te nem cserélnéd le Webberre? Dehogynem! Csak tudják, hogy megindulna keményen a harc csapaton belül, és lehet hogy hátrányukra válna, mint anno a McLaren-nek. Ha Webber egyszer visszavonul, akkor is valami tipikus b kategóriás versenyzőt fognak hozni vettel mellé. Mondjuk Kova vagy Massa kaliberűt. Alonso-t, Hamilton-t, Raikkonen-t tuti nem...
2012. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 El Greco ***** válasza:

Utolsó,igazad van.

A Holland Frinjs vagy ki pont ezért nem fogadta el a Toro Rosso ajánlatát.

2012. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
Vettel, Alonso, Raikkonen, Hamilton egyaránt a legjobbak között van. Hogy melyik a legjobb? Csak akkor tudnánk meg, ha mindegyiknek ugyanaz lenne az autója, meg a versenymérnöke is.
2012. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:

"Szerintem semmi eget-rengetőt nem csinált, azon kívül, hogy megnyert 3 vb címet"


Ez neked nem egetrengető? :D Akkor mi? Mint mindenkinek, neki is van csapattársa...aki ha jól tudom, 6. lett.

2012. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

Igen a csapattársa 6-ik lett egy olyan autóval ami sokkal rosszabb volt, mint Vettel autója. Amikor nem a Red Bull a legjobb autó akkor engedik versenyezni Webbert, és mindig veri Vettelt.. De ha már a Red Bull a legjobb érdekes Webber autójával mindig van valami probléma..

Akinek ezek az összefüggések nem esnek le azok vakok..

2012. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:

Szerinted a Red Bull hülye? A te okfejtésed szerint Webber jobb, mint Vettel. Akkor miért nem Webbernek adják a jobb autót? Azt gondolod, hogy bármelyik csapat kockáztatná a csapatvilágbajnoki címet ezzel?


Arra nem gondolsz, hogy amikor gyengébb volt az autó, Vettel nem találta vele az összhangot, utána meg igen?

Kimi a jó példa: egy szar autóval a csapattársa is bármikro lenyomja, míg nyerő autóval nyer is...

2012. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:

Én egyet nem értek. Webber alá miért éri meg nekik hogy rosszabb autót adnak, amikor tudnának jobbat is? Szerintem titeket a gyűlöletetek vezérel. Amire válaszoltak nekem, hogy miért tartom olyannak Vettelt hogy olyanokat csinált, amit tátott szájjal kéne nézni. Nézzük meg:


2007. 20 éves fiú beül egy BMW-be, amivel olyan tapasztalt jó versenyzőnek a 6. hely a logikus a 4. már nagyon jó. Ő 8. szinte semmi csak néhány teszt tapasztalattal ennyi idősen. Meg lehet nézni, hogy Fisichella annyi tapasztalttal egy egész jó Ferrarival 2009-be nem is tudott futamok alatt pontot se szerezni. Már itt megcsillogtatta a tehetségét ekkor már mondtam, hogy rohadt jó pilóta.


Utána várhatóan le is igazolja a Torro Rosso és mindössze egy olyan lehetetlen autóval 5 db futam kellett neki és máris a 3. helyen volt az esős Japán nagydíjon pedig akkoriban a Torro Rosso pontot nem volt képes szerezni. Azt a helyezést végül nem váltotta be, de nagyon szépen ment. Utána a Torro Rossok jól mentek Kínába viszont ő a tapasztaltabb öregebb csapattársát 20 évesen pár futamtapasztalattal megverte és 4. lett, míg a csapattársa 6. Én nekem ott ő lett a 2. kedvenc pilótám. Hamilton mögött.


2008


Maradt a Rossonál. Első pár futam nem jött össze neki tapasztalatlanságból valszeg. Utána 6. futamon Monacoba 5. lett esőbe. Már ekkor írták, hogy ő rohadt jó lenne egy jó kocsival. Tehát nem csak felkapta a Red Bull és most direkt megnyeri a Vb-ket, hogy ti szomorkodjatok. A következő futamon szintén pontot szerzett. Német nagydíjon megint pontot szerzett. Európába és Belgiumba 6 és 5. lett. Olaszországba poleból megtörtént a legendás győzelme 21 évesen. Szingapúrba 5. Japánba 6. Kínába 9. Brazíliába meg 4. lett. 35 pontot szerzett összesen, míg csapattársa a tehetséges 4x-es Champ Car világbajnok Bourdais csupán csak 3 pontot szerzett.


2009-től már gondolom, jobban figyelitek amióta olyan nagy sztár lett. 2009-be is rögtön verte csapattársát 2. volt a futamgyőzelmek számában és a jobb autóban ülő legtöbb versenyt végigfutó többszörös világbajnoki esélyes Barrichellot verte. Utána megállíthatatlanul nyer 3 vb címet, míg csapattársa max. az 1. évébe, amikor a csúcsra ért akkor tudta karcolni az ő szintjét. És ahogy így végignézünk, hogy tulajdonképpen 5 szezont futott végig abból 3x vb 1x vb 2. 1x meg egy gyengébb autóval 8. lett, míg a csapattársa 17., tehát ahogy ezeket így végignézzük, arra eszmélünk, hogy elképesztő eredményeket tudhat magáénak nagyon korán nagyon kevés tapasztalattal. Ez valószínűleg az átlag feletti tehetségének köszönheti. Vagyis inkább az F1-es szinten átlag feletti. De tudjátok mit. Inkább azt mondom, legyen nektek igazatok. Övé a legjobb autó 4 éve. Véletlen 3x 5-be jött abból 1x nyert 2008-ba egy olyan autóval, amivel csapattársa pontokat is alig tudott szerezni, de biztos csak véletlen volt. Továbbá teljesen véletlen 2007-be 3. helyen volt Japánba és Kínába 4. lett. Egy olyan autóval, amivel a 8 bennmaradt főből 8. Vitantonio Liuzzit már ünnepelték teljes erejükből, mert pontot szerzett egy évvel mindezek előtt. De mindegy is igazából úgyis lesz valami eget verően intelligens De ő nem jó pilóta, mert ezek ezért meg ezért voltak típusú mondatotok. Annyit mondanék, még hogy én stílus nézés nélkül megírtam a 10 évnyi f1 nézés tapasztalatát. Ki miért, és hogy jó. Én már kinőttem ebből az utálkozós szerepből. Ti még játszatok ebben... Ha nektek ez jelent örömöt.

2012. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

ma 19:51


Én nem látok benne semmi egetrengetőt. Unalmasan vezet, el sétakocsikáztatja a legjobb autót a célig minden versenyen.


Alonso/ Kimi/ Button/ Hamilton legalább látványosan vezet, sok felvillanásuk van. Mikor a Vettel-t látom vezetni, akkor megalszik a számban a tej.

2012. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!