Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb pilóta a jelenlegi F1-es mezőnyből?

Figyelt kérdés
Szerintem Sebastian Vettel

2012. nov. 27. 21:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!


Ezt kifejtenéd bővebben?? (Vettelről van szó) "olyanokat csinál az F1-be amit egy átlag TV előtt ülő ember szerintem minimum tátott szájjal csodál."

Ezt szerintem még te se gondolod komolyan. Vettel semmi olyant nem csinált, amit más pilóta nem tudna megcsinálni a Red Bullal.

2012. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
Persze, olyan dolgokat csinál, amitől nomális ember kidobja a taccsot. (Sikítozás, hisztizés, nagyképű viselkedés, miután megnyert valamit).
2012. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

Itt megint mindenki azt fogja írni, aki a kedvence vagy akinek szurkol.


A lényeg, hogy abba gondoljatok bele, ha lenne egy F1-es csapatotok akkor melyik pilótát igazolnátok le. Amikor pénzről van szó azonnal megváltozik az értékrend és nem érdekel, hogy ki a szimpatikusabb, hanem megpróbálod reálisan nézni a helyzetet, hogy ki az aki tutira szállítani fogja neked az eredményeket.


Én most Alonso-t vagy Hamilton-t vinném. Talán Raikkonen-t.

2012. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Aki azt gondolja, hogy Webber autója lassabb, mint Vettelé, az komoly pszichés gondokkal küzdhet, de hát Vettel nyerte a legutóbbi 3 vb-t, és valami szalmaszálba kell kapaszkodni...
2012. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 El Greco ***** válasza:

Utolsó,hidd el,hogy Webber kocsija más,hisz egy csapaton belül sincs hajszálra ugyanolyan autó.

Webbernek Vettelt kellett segítenie,ezért hátramaradt,vagy elengedte,és fogta a mezőnyt.

Amúgy nem nehéz úgy háromszoros vb-győztesnek lenni,hogy egy Newey által tervezett páncéltankban ül az ember.

2012. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem nehéz úgy háromszoros vb-győztesnek lenni,hogy egy Newey által tervezett páncéltankban ül az ember."


Hajrá, próbáld ki!


Felvázolom a gondolkodásmódodat:


Newey egy földönkívüli, és kétszer okosabb, mint bármelyik másik csapatnál lévő mérnökök, így 2 másodperccel gyorsabb autót varázsol Vettel alá már 3 éve.

Webber egy rabszolga, aki az árja Szebászcsön védelmét kapta feladatául, így fognia kell a mezőnyt (valamilyen okból persze ez nem gyakran sikerül neki még egy 2 másodperccel gyorsabb autóval sem).

2012. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 El Greco ***** válasza:
Nem mondtam,hogy Webber rabszolga,de Newey tényleg jobb,mint bármelyik másik tervező.
2012. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 El Greco ***** válasza:
Amúgy megmondtad,hogy Webber kocsija tényleg más,mert akkor sikerülne fognia a mezőt.
2012. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 El Greco ***** válasza:
Illetve a mezőnyt.
2012. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:

Valaki magyarázza már meg, hogy mi alapján gondolják egyesek, hogy Vettel egy Ferrarival sehol nem lenne!

Miért kell szidni, csak mert a legjobb autóval nyert?

Rohadjon már meg, hogy nem a HRT-vel lett bajnok :)

2012. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!