Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb pilóta a jelenlegi F1-es mezőnyből?

Figyelt kérdés
Szerintem Sebastian Vettel

2012. nov. 27. 21:34
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 El Greco ***** válasza:
Én nem utálkozom.Amúgy Bourdais 2008-ban Momzában a 3.helyrõl rajtolt volma.
2012. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
Ez természetes hogy így van. Őt rengetegszer az ember az élen látja. Ott mit csináljon? A lekőrözött versenyzőkkel ropjon egy rumbát? Amúgy Button is unalmasan vezet szerintem Alonso meg túl biztosra megy ezért rengetegszer nem vállal be dolgokat amiért megint unalmassá válik és sokszor kérdezem meg magamtól hogy ő most mit keres ott az élen ebbe az évbe? Hamilton tényleg jó izgalmasan vezet de ez hátrányára válik minden évben többször.
2012. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Az jó nem is érdemes. Nem rád értettem amúgy. Ja de azért szerintem Bourdais alapjába véve nem egy rossz pilóta (4x-es Champ Car ahogy beült már pontot szerzett.). És ennyi tapasztalattal ennyi idősen ezt mind véghez vinni és mindenkit leverni. Én nekem nincs kedvencem de nem hiszem el hogy valaki nem látja hogy ezek mekkora eredemények.
2012. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
eredmények*
2012. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
Én pedig azt mondom, hogy egy csapatváltással, illetve ha Webber végre visszavonulna és Vettel kapna egy méltó csapattársat, akkor mindenki meggyőződhetne, hogy az F1-ben bizony nincsenek csodagyerekek! Ezt az élő legenda 7x vb Michael Schumacher is bebizonyította nekünk, amikor nem tudott Nico Rosberg felé nőni a Mercedes-nél.
2012. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 El Greco ***** válasza:
Bezony,utolsó,ott a pont!
2012. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

ma 10:42


Az inkább a szarból nem lehet várat építeni eset volt. Gondolok itt az autóra. Schumi kapta volna meg Vettel autóját, akkor már a szezon közepén világbajnok lett volna.

2012. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Hamilton is, Raikkonen is, Alonso is, Rosberg is, a többség bajnok lenne a Bullal...
2012. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

Na még nagy kedvenc, hogy egyesek szerint Vettel nem tud előzni...hát hova előzzön az élről? Vagy engedje előre a többit, hogy érdekes legyen a verseny? Mit csináljon szerencsétlen?

Az utóbbi 3 versenyből 2-n bebizonyította, hogy fel tud kapaszkodni hátulról.

2012. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 El Greco ***** válasza:
Úgy,hogy a fél mezőny önként elengedi...
2012. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!