Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb pilóta a jelenlegi F1-es mezőnyből?

Figyelt kérdés
Szerintem Sebastian Vettel

2012. nov. 27. 21:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
0%

Ja pont úgy nézett ki Abu Dhabiban, hogy önként elengedték...hihetetlenek vagytok.

Brazilban szegény Massa kb. 3x engedte el Alonsot. Már sajnáltam.

2012. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megvan beszélve, hogy hagyják nyerni a kis hisztigépet. Múltkor durva volt, mikor hisztizett azért, mert bűntetést kapott, meg kisesett (majdnem elbőgte magát) és az Ecclestone odament vigasztalni. Na akkor majdnem kidobtam a taccsot.
2012. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

Az nektek nem tűnik fel, hogy a Ferrari az, akit semmiért nem büntetnek?

A Red Bullt minden kis hülyeségért megbüntetik. Pl. 2010 Magyar nagydíj. Olyan szabályt találtak ki, amiről előtte senki nem hallott.

2012. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
Nekem ez meg pont a cukros ital gyártónál tűnt fel.
2012. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
A Ferrari-t miért büntetnék? Nem nekik volt hajlékony szárnyuk, a benzinük sem fogyott el soha az időmérőn. Leggyorsabb köröket sem futnak a sárga zászlós fázis alatt. Csapatutasításokat tényleg alkalmaznak, ami nem szép tőlük, de a szabályokat nem szegik meg.
2012. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Valóban eléggé szabályosak voltak. De akkor azt mondd el, hogy a Red Bullt miért nem büntették, amiért lehetett volna!

A hajlékony szárnyat ne vegyük ide, mert nem bizonyított, évekkel ezelőtt is probléma volt, akkor sem tudtak vele mit kezdeni.

2012. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezekkel vitatkozni...Akármilyen sokat előzött Vettel a szezon végén, akármennyiszer jött fel a mezőny legvégéről 3-5. helyre, és akkor sem pánikolt be (a 2007-es Hamiltonnal ellentétben), amikor úgy tűnt, elbukhatja a vb-t a nagy előny ellenére, akkor is azt mondják, hogy nem tud előzni, az élen körözgetve nyerte a vb-t, és hogy h nem elölről indul, akkor pontot se szerez.
2012. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim válasza:
Szerintem Hamilton. Ha már csak az idei évet nézzük háromszor esett ki az első helyről, ami persze nem saját hibából történt. Kétszer megadta magát a McLaren, egyszer pedig hülkenberg ütötte ki ( ez ugye már 75 pont), plusz a grosjean-féle rajtbalesetet is ha számoljuk...Nekem ő a világbajnok:)
2012. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

52


Nézd már vissza 2010 döntőjét!

Alonso nem hisztizett egy cseppet sem... ÁÁÁÁÁÁ DEHOGY....

2012. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

59-es


Ja, de nem ugyanaz hisztizni azért, mert 15 rajt-cél győzelem után, amikor már rég bezsebelted vb-t egyszer véletlenül kiestél (2011 Abu-Dzabi, gondolom a válaszoló erről beszél) vagy azért mert egy rossz taktikai húzás miatt elúszik a VB címed.


Gondolom meg tudod érteni a kettő közötti nagyságrendbeli különbséget. Ha nem akkor sorry...

2012. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!