Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy kezdjek neki a Motocrossnak?

Hogy kezdjek neki a Motocrossnak?

Figyelt kérdés

Sok motocrossos ismerősöm van, és most jutottam el arra a pontra, hogy szeretnék én is versenyszerűen motorozni. Tudom, hogy ezt már el kellett volna 4-5 éves koromban kezdeni, de anyáék nagyon ódivatúak. 16 éves vagyok, és még mindig nagyon vigyáznak rám, de még nem mertem nekik megmondani ezt az őrült tervemet. Hogy miért őrült? Legelőször is azért, mert nincs meg hozzá az anyagi háttér. Egy új motor minimum 1 millió forint felett van, de amik vannak használtan, azok is 400ezer forintnál kezdődnek. Ez az első ok, a másik pedig az, hogy nem tudom, hogy mit szólnának hozzá, mivel ugyebár a versenyekre járni kéne, és nem hiszem, hogy lenne erre anyagi háttér. Mármint arra, hogy mindig menjünk a versenyekre, a motort karbantartsuk. Egyébként ültem már ilyen motoron, de ilyen ugratókat még soha nem ugrottam. De egyszerűen vonzz ez a sport, imádom a versenyeket, és most is, ahogy írom ezeket a sorokat, folyamatosan arra vágyódom, hogy motorozhassak. Szerintetek van bármi esély arra, hogy elkezdjek motorozni?

Egyébként Kecskeméten élek. És fogalmam sincs, hogy hova, kihez forduljak. Ezért írtam ide. Az ismerőseimet pedig félek megkérdezni, mert tuti kiröhögnének.



2013. jan. 2. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hobbi szinten mindenképp belevágnék, ha ennyire vonz.

(El nem tudom képzelni, mi lenne ezen olyan nevetséges az ismerőseidnek. Óvodások tán?)

2013. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Kinevetnének, hogy mit szeretnék én ettől a sporttól. Hobbi szinten űzném én már rég óta, de ahhoz is kell motor, ami még mindig nem olcsó mulatság, szóval... Szerintem ez a motorozás megmarad egy álomnak... :(
2013. jan. 7. 22:01
 3/4 Atika04 válasza:

először szerintem mindenképp vegyél egy olcsobb motort, hogy agyáltalán van e hozzá tehetséged, mert ha összevásárolsz valami drága motort utánna esel kettőt rájösz hogy nem megy, utánn eladni már csak töredékéért lehet

mondjuk kecskeméten domb hiján nem olyan egyszerű ezt a sportot elkezdeni, mert egyből azért nem kellene ugratókon garázdálkodni

2013. jan. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
150.000Ft-ért tudsz venni motort ami kezdő motornak tökéletes. Ne hogy azt hidd hogy egyből veszel egy zsír új többmilliós motort meg egy csili-vilit és csak annyi. Ezt mint minden mást gyakorolni és érezni kell!!!!
2014. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!