Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Mclaren azon belül Jenson...

A Mclaren azon belül Jenson Button szerintetek lehet még idén világbajnok?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy a Mclaren fejlődik. Ha a maláj nagydíjon nem rontsák el Button kerékcseréjét, akkor 4-3 hely környékére megérkezhetett volna. Sanghajra szerintem még erősebbek lesznek. Nagyon sokan leírják a Mclarent, pedig nem kéne, hiszen olyan csapatról van szó, ami már nagyon rég óta az élmezőnyben van, a szponzorok miatt pénz is van, tehát fejleszteni is tudnak, és nem utolsó sorban jó pilótapárosuk van, főleg Button jó nagyon.

2013. márc. 28. 19:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Úgy látszik nagyon Button ellenes vagy.. Amúgy azokból amit leírtál a fele sem igaz.. Button top pilóta.. Ezt az összes olyan F1 rajongó eltudja fogadni, aki egy picit is ért a témához.

Majd meglátod, hogy Button fog még idén meglepetéseket okozni.

2013. márc. 30. 22:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megláttam kedves kérdező el button fanatico. Ahogy mondtam meg volt a 100 pont feletti előnye buttonnel szemben Vettelnek a 7. futamon, Button ahogy mondtam max. az évadban hátralévő 10 futamon egy dobogóra férhet fel és ha nagyon összeszedik magukat és imádkoznak istenhet beérhet a 7-8. helyre összetettben. Na akkor melyik fele nem igaz annak amit mondtam? Button rohadtul top pilóta egyébként, látszik hogy most is teljesen bele szürkül a mezőnybe, alig jobb peréznél, egy di restánál meg simán rosszabb. Nagy top pilóta.
2013. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!