Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Futóversenyem lesz, de félek?

Futóversenyem lesz, de félek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés de azt szeretném megtudni, hogy egy futóversenyen ha már nem bírom tovább megállhatok sétálni? Nem az a célom hogy nyerjek csak hogy lefussam , a táv 6km eddig még csaska 3kmk szoktam futni. Szóval szerintetek nem lesz baj ha leállok kicsit sétálni ?

2014. máj. 28. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem állhatsz meg, azonnal tarkón lőnek.
2014. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Az a célod, hogy lefusd, de meg akarsz állni sétálni?
2014. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy megmertem kérdezni valamit , még sosem voltam versenyen
2014. máj. 28. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Most az egyszer elnézzük neked, de többet ne forduljon elő.
2014. máj. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Belesétálhatsz persze :) De nem feltétlen fogsz, elkap a hangulat és csak mész :D
2014. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Sétálni, megállni szabad. Biciklizni, motorozni, stoppal menni, gyorsvonatra szállni, repülővel, hajóval, autóval megtenni a távot pl. nem ér!
2014. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na meg volt már?:) Ha igen, milyen volt?

Hahh hát én megálltam az első futóversenyemen xd pedig az csak 1500m volt, viszont elsprinteltem az elejét, és végül már úgy voltam vele, hogy nem érdekel semmi, megállok és kész. De meg is szívtam, mert ha megállunk, utána sokkal nehezebb ismét elindulni. Ennek ellenére nem sikerült rosszul:)

2014. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen már megvolt:) egy kicsit belesétáltam 40 valaháhnyadik

lettem a 260-ból :D

2014. júl. 1. 12:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóó az, ügyes vagy, grat! :)
2014. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!