Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy győzzem le a lámpalázat?

Hogy győzzem le a lámpalázat?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva lesz az első meccsem (kosárlabda) és már most remegek hogy mi lesz. Mi van ha elrontom? Ha a saját kosarunkba dobom be? Annyira félek és ezt szeretném legyőzni. Légyszi segítsetek

2016. jan. 20. 23:01
 1/5 *Glissade* ***** válasza:

Nincs para!


Remélem tudtam segíteni. :)

2016. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt gyakorold a dolgokat edzésen unalomig. Mikor 500x is megcsináltatják veled ugyanazt a mozdulatot, akkor úgy érzed teljesen felesleges volt, viszont mikor remegsz a parától, hirtelen az sem jut eszedbe, hogy fiú vagy e vagy lány, a tested meg valahogy mégis hibátlanul végrehajtja, akkor rájössz, hogy mi értelme volt az egésznek.



Másrészt, semmit ne tegyél. Ezen mindenki átmegy, és csak a tapasztalattal múlik el. Az első meccseden valószínűleg úgysem köréd építik a csapatot, kell egy pár alkalom, mire elmúlik.


És a legfontosabb: rossz memória! Amint csinálsz valami hülyeséget lépj túl, ne próbáld meg minden áron azonnal rendbehozni, majd a következő akciónál javítasz.

2016. jan. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy ha elrontod akkor sincs semmi. 3 nap múlva senkit nem fog érdekelni + 10 év múlva mosolyogva tudsz majd visszagondolni arra, hogy egykor még ez volt a legnagyobb gondod. :)
2016. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kosárlabdában elég nehéz a saját kosaradba dobni a labdát, ha tisztában vagy vele melyik kié. Gyakran az ellenfélébe sem sikerül. ;)
2016. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) jó hír 23-20-ra nyertünk :D + annyira nem izgultam mikor felmentünk a pályára hogy én dobtam be a győztes kosarat kosarat (kérkedés nélkül)
2016. febr. 13. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!