Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet365 tanácsok "kezdőnek"?

Bet365 tanácsok "kezdőnek"?

Figyelt kérdés
Most szeretnék regisztrálni bet365 és azt szeretném kérdezni hogy OTP Junior kártyával ezt az egészet lehet szval lehet arról befizetni és arra kifizetni?Hallottam egy "kezdő bónusz ami 15000Ft" ez pontosan hogy van?Sima papíros TippMixről szeretnék át térni,el múltam már 18 és OTP Junioros kártyám van.

2016. aug. 21. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy junior kártyáról nem lehet fizetni ki/be, de ez nem 100%. Viszont máshogy is lehet feltölteni az egyenleget, pl. Skrill. A kezdő bónuszt a befizetés után adják, pl. befizetsz 3000Ft-ot, akkor kapsz 3000 bónuszt.Ha 30eFt-ot fizetsz be, akkor csak 15e-et kapsz bónuszban. De kifizetés előtt ezt meg kell forgatni min.3x és nem minden fogadás típussal lehet pl. ázsiai hendi, gólszám... nem számítanak bele. Erről az oldalukon részletesen olvashatsz.

Az oddsok jobbak, de elvileg illegális.

2016. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és elvileg, ha leveszed a nyereményt (ha van) adózni is kellene utána, de általában kisebb összegekkel nem foglalkozik a nav.
2016. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
18 év.
2016. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ateszko97 válasza:
48%
100 % os kezdő bónusz az az max 15.000 ft be fizetsz 15k és kapsz 15 k amit 3x kell meg forgatni otp junior jó hozzá
2016. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!