Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha most elkezdek edzeni a...

Ha most elkezdek edzeni a 0-ról, akkor sikerülhet jan.14-re a félmarathont lefutnom?

Figyelt kérdés
Néztem edzéstervet,bár az 18 hetes, de tudom,hogy tudok futni 5-6 km-t egy kis edzéssel,mert nyár elején,mikor bejöttek a kánikulák,már ott tartottam. Nagy az elhatározás. Szerintetek?

#futás #félmarathon
2016. szept. 13. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán. Mondjuk nem tudom hány éves vagy, de 20 környékén edzetlenül is ment 10-12 km.

Igaz nem olyan tempóban mint aki edz, de ment megállás nélkül.

Kérdés hogy milyen terepen lesz. Ugye amikor dombokra kell felfutni arra kell rágyúrni, de jan 18cal még szerintem időben vagy bőven ha most elkezded.

2016. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én semmilyen edzéstervet nem követtem, nemes egyszerűséggel minden hétfőn szerdán pénteken elkezdtem futni amennyi jólesik. 2 hónap alatt jutottam el odáig, mikor az elején még csak 20méter ment, hogy egyhuzamban lefutottam 10km-t... mikor már 1-2 hónapja futottam a 10 kilóméterjeimet egy haverom felvetette ötletek, hogy fussuk körbe a velencei tavat, 3 rövid pihenővel + egy haverral aki biciklin hozta mellettünk a vizet meg az energia szeleteket meg is csináltuk.
2016. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán menni fog, csak rendesen követni kell az edzéstervet.
2016. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!