Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok hozzá? Vajon...

Mit szóltok hozzá? Vajon sikerülhet?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Az rosszindulatú osztálytársaim szoktak megjegyzéseket tenni a lábamra (főleg a combomra.)

Tudom, hogy nem büszkélkedhetek a világ legvékonyabb combjával, de azért annyira nem gáz amennyire ők állítják.

170 cm és 56 kg szerintem nem a világ vége...


Na mindegy. Szóval ha most, nyár elején belehúzok, és edzek a nyáron, szerintetek sikerülhet szeptemberre formás lábakkal indulnom iskolába?


És van-e valakinek jól bevált vádli/comb erősítő módszere, gyakorlata?


Köszönöm a segítséget!


14/L


2016. jún. 10. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
56 kilósan nem lehet vastag. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2016. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A világ legvékonyabb combjával nem lehet büszkélkedni...

NEM a vékony, sőt minél vékonyabb comb a szép comb. Nagy izmok találhatók ott, nem 1-2, egy normális comb nem lehet vékonyka.

Te pedig vékony vagy. Izmosabb combokkal biztos jobban néznél ki, pedig én pont nem vagyok oda a nagyon izmos, naturálban még elérhető combokért... De attól te hű de messze leszel szeptemberre, bármit is teszel.


Gyakorlat van, olvass utána, de teljes testes edzéseknek, mert nemcsak lábra kell edzeni. Ott van pl. a kar. Ezekkel a számokkal bizonyára kis ropikarod van, mint a legtöbb lánynak és nőnek.


A rosszindulatú osztálytársakkal ne törődj. Ha nem olyan a genetikád, sosem leszel olyan vékonycombú, mint egyes kreol modellek, akik amúgyis magasabbak nálad. De még az is simán elképzelhető, hogy egyes osztálytársaid vékony combját is csak akkor közelíthetnéd meg, ha abnormálisan vékonyra és izomtalanra fogynál. Ne tedd.

2016. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Remek. :)

Akkor majd próbálkozok.

Köszönöm mindkettőtöknek

2016. jún. 13. 14:38
 4/4 anonim válasza:
Ha lábra szeretnél elsősorban edzeni, mindenképp a futást ajánlom. Illetve a gugolásokat is. Edzőteremben pedig van a trx.
2016. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!