Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sikerülhet lefutni 20 km-t 3...

Sikerülhet lefutni 20 km-t 3 óra alatt?

Figyelt kérdés
10 km volt eddig a legtöbb, amit futottam és próbáltam egyenletesen futni és ez 1 óra 20 perc alatt sikerült. Mit csinálják hogy 100%-ig biztos legyen hogy sikerül megcsinálni a 20 km-t? Általában azért lassulok le, mert a légzésem nem egyenletesés szúrni kezd az oldalam vagy a hasam. 10 km után nem érzek testi fájdalmat sőt még másnap se, semmi izomláz szinte nincs. Csak úgy érzem, hogy nem bírom tovább, mert már annyira szúr az oldalam. Mit tehetek ez ellen? Úgy érzem hogy le tudnám futni, de mégsem megy.😔

2016. aug. 10. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy ideig tudom szabályozni a légzést, de egy idő után azt érzem, hogy megfulladok ezért veszek egy nagy levegőt.
2016. aug. 10. 15:18
 2/4 anonim ***** válasza:
20 km-t 3 óra alatt sétálni is le lehet.
2016. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta futsz? Nekem az vált be hogy tudatosan odfigyelve lélegzek nem kapkodok. 2-3 lépés egy be lélegzés és 2-3 lépés a ki légzés is. Ha nagyon elkezdenék zihálni egy picit lassítok még rendeződik a légzésem nem állok meg.
2016. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy nem hasból lélegzel. Gyakorold a hasi légzést. Mindig.
2016. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!