Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Félmaraton. Sikerülhet?

Félmaraton. Sikerülhet?

Figyelt kérdés

Elterveztem, hogy lefutom idén szeptember 10-én a Wizz Air Budapest Félmaratont. Addig 190 nap van még hátra.

Pár hónapja a nulla futásról egy 6 hetes edzéstervvel feljöttem 5 km-re, de abbahagytam. Most úgy tervezem, hogy újra megcsinálom ezt a 6 hetes 5 kilométerre felkészítőt, aztán folytatom egy szintén 6 hetes 10 kilométerre felkészítővel és utána egy 8 hetes félmaratonra felkészítővel fejezem be. Ez ugye 20 hét, ami 20*7=140 nap (de ugye nem minden nap kell futni :D), tehát még jócskán a versenyig marad is időm.

A számokat tekintve természetesen sikerülhet. 20 éves lány vagyok és most ez hatalmas álmom, illetve célom.

Szerinted menni fog?:)



2017. márc. 4. 11:45
 1/2 anonim válasza:
Egyértelmű hogy sikerülhet ennyi idő alatt, ráadásul ennyi idősen. Ha tényleg hatalmas álmod/célod, és elszántan csinálod, akkor meg főleg. Egy jó futócipőt szerezz be ha még ezt nem tetted meg, azzal sokat segíthetsz magadon, de ha már ezen túl vagy, akkor csak sok sikert kívánok a továbbiakban ;)
2017. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a futócipő beszerzés jövő héten fog megvalósulni. :) A hétvégét arra áldoztam, hogy utána olvasgassak, hogy milyet kellene venni.


Nagyon köszönöm a kedves szavaid. :)

2017. márc. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!