Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki (volt) a legjobb F1-es...

Ki (volt) a legjobb F1-es pilóta hármójuk közül: Jacques Villeneuve, Ruben Barrichello vagy Felipe Massa?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Villeneuve egyértelműen. Azért ő fénykorában egy Schumit is megszorongatott míg a másik kettő erre soha nem lett volna képes.
2017. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*Rubens, elnézést.
2017. márc. 16. 12:05
 3/18 A kérdező kommentje:

1


Vagyis a legjobb autóval.


Barrichello és Massa viszont azonos autóval is legyőzte egyszer-kétszer Schumit. Ráadásul Massa Villeneuvöt is beárazta a Sauberben.

2017. márc. 16. 12:09
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát, nem tudom, Villeneuve egy elég érdekes eset, ahogyan visszaesett. Nekem összességében Massa a legjobb, ő fénykorában (balesete előtt) nagyon jó volt. Talán Barrichello gyengébb még így is, mint Villeneuve, és azért ő pályafutása elején meggyőzőbb volt.
2017. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#3

Ahogy Schumi is mindig a legjobb autóval kerekedett felül az ellenfelein. Villeneuvenek a 94-98 közötti időszaka nagyon kemény volt. A világ akkori két legjobb szériájában is bajnok lett mindkettőben második szezonjában. Sőt ha 96-ban nem rendelték volna be Hill mögé akkor is simán bajnok. Amikor már kiszállt a Renault akkor is azért egész komolyakat ment a Williamssel. Utána a BAR egy baromi nagy mellényúlás volt, de azért ott is voltak szép eredményei és a csapattársait is bucira verte. Utána elfogyott a motiváció, akkor kellett volna abbahagyni vagy váltani szériát. Csak nem igazán volt neki hova, akkor minden top széria leépült. Ehhez képest a Ferrariban ellötyögő Massa meg Barrichello soha nem volt nagy szám. Persze ügyes versenyzők, Massában egy mák vb még benne is lett volna, de ennyi és nem több.

2017. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Villeneuve, szerintem.
2017. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tuzy Pál ***** válasza:
Massa :)
2017. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5


Jók az érveid. DE!


Anno Frank Williams is azt nyilatkozta, hogy a 97-es Williams-Renault-val jóval nagyobb pontelőnnyel kellett volna a kanadainak nyernie, mert jóval erősebb autó volt az akkori Ferrari-nál.

A BAR Hondában meg csak addig volt vezér, amíg a csapattársai futottak még kategóriák voltak. Button már igencsak beárazta Villeneuve-öt. Aztán a Sauberben is kikapott a csaptattársától, majd a BMW-ben is. A bajorok nem is gatyáztak, év közben rúgták ki.

2017. márc. 17. 18:49
 9/18 anonim ***** válasza:

#8

Persze az öreg Williams köpködte miután faképnél hagyta ez egy ilyen gusztustalan sportág. Dupla annyi pontot szerzett mint Frentzen aki akkor abban a mezőnyben egy erős középversenyző volt. Button meg semmit nem árazott, szimplán jött a tenyésztett versenyzős éra akikkel egy motiválatlan Villeneuve már nem tudta felvenni a versenyt, de a 90-es évek második felében Schumi mellett toronymagasan a legjobb volt.

2017. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Massa 2008-as teljesítménye miért lett volna "mák vb". Ezt bírom, ha szorosabb egy világbajnokság, akkor már rögtön mák vb. Mert Hamilton címére pláne ezt mondja mindenki, hogy szerencsés volt... akkor kinek kellett volna nyernie ami nem mák? :D Mert valakinek kell. Szerintem egyértelműen Massa a legjobb, Schumi mellett is látszott, hogy sokkal erősebb volt, mint egy Barrichello vagy Irvine. Aztán Alonsoék ellen sem ment rosszul 07,08,09-be. Csak a baleset nagyon betett szegénynek. Szerintem egyértelműen a legjobb, és ez persze azért is lehet mert a korszak fejlődésével a versenyzők is fejlődnek, a 80-as évek legjobbjainál lehet jobb egy "csak" simán jó 2000-es évekbeli versenyző, de ő az akinél a legjobban bánt, ha másodikpilótának nevezik, mert tkp ő egy nagyon erős kihívója volt, és lehetett volna végig a legnagyobbaknak, akiknél sztem is lehet picit gyengébb volt, de nem sokkal, nem annyival mint Barrichello, vagy Coulthard, akik ugyanabban az autóban évente 2-3 futamot tudtak mondjuk nyerni, míg a nagyágyú csapattársuk 10et.
2017. márc. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!