Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki a jobb csapaton belül az...

Ki a jobb csapaton belül az F1ben?

Figyelt kérdés

Leírnátok hogy szerintetek csapaton belül ki a jobb?

Én el is kezdem:


Mercedes: Lewis a jobb, bár Valteriban is látok lehetőséget, de kicsit háttérbe szorul.

Ferrari: Vettel, de szó nincs arról hogy Kimi kevésbé jobb, de már kezd kifutni az időből.

Red Bull: Verstappen, bár sokszor balszerencsés helyzetben van. De szerintem sokkal jobb pilóta mit Daniel.

Toro Rosso: Kvyat. Tudom sokan máshogy gondolják, de nagyszerű pilóta, csak tönkretette hogy visszaléptették.

Egyébként én sem értem hogy miért pont őt, mikor 15-ban simán elverte a pontokat tekintve Danielt.

Force India: Perez is elég jó pilóta, de szerintem pár év múlva egy élcsapatnál fog versenyezni Ocon, aki szerintem jobb.

Haas: Grosjean, mindig rosszul választ csapatot, de egyik legjobb pilóta az F1-ben.

Sauber: Szerintem nem Pascal a jobb. A háttérbe szorított csapattársa Ericcson is sokszor előrébb végez mint ő.

Wiliams: Massa, Stroll elég gyenge.

McLaren: Alonsó, nem kell lülönösebb indoklás.

Renault: Hulkenberg a jobb. Palmer nem F1-be való.


Szerintetek?


2017. jún. 14. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ferrari: sajnos Vettel, Raikkönennek nem megy a turbókorszak, én abban látom a problémát, előtte sose kapott volna ki ennyivel Alonsotól se.

Mclaren: Alonso

Williams: Massa

Mercedes: Hamilton

Red Bull: talán még Ricciardo, de Verstappen túlnőhet rajta, nehéz köztük dönteni, mind2őt nagyszerű pilótának tartom

Toro Rosso: Sainz nagyon jó szerintem, úgyhogy ő, Kvyat komolytalan, én nem indulnék ki abból az évből ahol épp legyőzte Ricciardot, pontokban, sose volt ő egy akkora tehetség, kb. egy Grosjean-szint max.

Haas: Grosjean, akit én nem tartok olyan jónak, mint te

Force India: talán még Perez, de hasonló a helyzet, mint a RB párosánál, Ocon nagy pilóta lehet.

Renault: Hülkenberg, egyértelmű, nagyon jó pilótának tartom.

Saubert: nem tudom, nem nézegetem őket sokat.

2017. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Merci: Lewis. Bottasban nem látom azt az átütő erőt, amúgy nem rossz

Ferrari: Egyetértek. Kimi néha olyan, mint egy "nyugdíjas".

Red Bull: Verstappen szerintem technikásabb, összességében Ricciardo jobb szerintem

Torro: Kvyat nekem nem tűnik nagy tehetségnek, és kissé egyszerűnek tűnik a srác

India: Ocon szerintem is nagy lesz, Perez sem rossz. Jó kis páros

Többivel egyetértek, kivéve, hogy Grosjean ha nem fújná fel magát ennyire, még jó pilóta is lehetne ...

2017. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy Vettel lehetne profibb is. Ha nem tud hiba nélkül időmérőzni, az sokba fog kerülni neki ... Hamilton sokkal profibb. Ferraris vagyok
2017. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Merga: Lui, Botlás középszer

Ferka: Fletó, Crykönnen nem F1-be való.

Dead Bull: egál, Ferstoffen gyors de összetöri, a másiknak a nevét nem tudom, az meg lassú de behozza a vasat dobogón.

willIams: Maszat

Szóbör: Mindkettő középszer

Retyó: Hulkenburg vagy ki.

2017. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mercedes: Hamilton, mert Valteri kevés km-t versenyzett élcsapatban.


Ferrari: Vettel egyértelműen. Pedig nagyon is szó van arról, hogy Kimi kevésbé jobb, mert egyértelműen kevésbé jobb. Még mielőtt vb-t nyert kijelentette, hogy neki csak 1 cím kell (mint Mansell-nek), hogy beírja magát az F1 történelmébe, ilyen ambíciókkal nem is vitte többre, "csak" 1 vb-t nyert (Vettel-hez mérten csak 1-et).

Miután megnyerte a vb-t és mielőtt elment rallyzni már akkor sem volt ütőképes.

A Mclaren-ben jó volt (jobban akarta a sikert), de az örökös műszaki hibák áldozata volt.

Most meg csak azért van az F1-ben hogy pénzt csináljon és építse a nevetséges Iceman márkájának a hírnevét.


Red Bull: Verstappen nagyon hamar nagyon sokkal túl fogja szárnyalni Ricciardot, de ezt az évet talán még mögötte fejezi be a pontversenybe.


Toro Rosso: Sainz, Kvyat tönkre ment a lefokozásba és neki már csak lefele vezet az útja.


Force: Még Perez, de Ocon elég ígéretes.


Haas: Grosjean, de közel sem a mezőny legjobbja, inkább a középmezőny közepe, semmi extra.


Sauber: Wehrlain, mert szerzett már idén pontot ellentétben a csapattársával.


Williams: Elég szégyen, de a harmatgyenge (többszörösen kiégett és már-már életveszélyesen vezető) Massa jobb.


McLaren: Alonso, a mezőny legjobbja, tehát a mindenkori csapattársánál is jobb.


Renault: Hulkenberg toronymagasan.

2017. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én nem értem ezt a Pascal dicsőítést.

Miért is?

Lényegében nem kiemelkedőbb Pascal teljesítménye. Nem végez előrébb minden futamon stb

Eddig 3 futam volt ahol mindketten beértek Marcussal, mégis 2x kikapott Pascal.

Ahhoz képest hogy Pascal akár most a mezőny legelején lehetne (Mercedes), egy olyan pilóta csapattársa akit egy nullának tartanak (Marcus). Pedig Ericcson fel tudja venni vele a csatát.

2017. jún. 17. 09:49
 7/12 anonim ***** válasza:
2008-ba, 09-be se volt gond Kimi sebességével, 2008ba csak sok bakija, balesete volt (Spa, Melbourne, Monaco), minden összejött, 2009be meg az autó volt rossz, de amikor jobb lett, akkor nyert is egy futamot, kicsit már motiválatlan volt... emiatt ment el Rallyzni ami nagy hiba volt, mert az élmezőnybe mehetett volna, ezt be is bizonyította 2012-13ban, amikor mind két évben nagyszerűen versenyzett egy nem épp legerősebb Lotussal. Egyértelmű visszaesés volt 2014, ami csak a turbókorszak miatt lehetett, ez volt a jelentős változás... vagy az a magyarázat, h ennyivel jobb volt, a legjobb a Lotus abban a két évben és csak ezért tudott ott menni Alonsohoz közel, de ezt nem hiszem, szóval szerintem egyértelműen a turbót nem tudta megszokni. Más egy más körülményrendszerbe versenyezni, de ezt a szurkolók képtelenek felfogni, de véleményük mindenről van... kiminek az feküdt, ahogy a rally se fekszik neki, úgy ezek az autók sem. Több látványos hibája volt azóta, megpörgések stb., ami egyértelműen emiatt van, mert ezt a rendszert nem tudja megfelelően kezelni. Én még azt is el tudom képzelni, h Ricciardo se lenne ekkora pilóta az előző korszakba, mert akkor nem volt egy kiugró eredménye sem... aztán turbónál hirtelen verte Vettelt, futamgyőzelmek, egy nem is kiemelkedő RBvel. Azokba a kocsikba nagy király volt a Raikkönen, a mezőny egyik legjobbja, most sajnos közepesnél max. picit jobb, Grosjean, Kvyat is hozná kb. ezt. És azért amikor a Lotusnál Grosjean mellett volt akkor bőven verte őt...
2017. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, senki sem dicsőítette Wehrlein-t, én sem.


Eléggé szürke mind a kettő, kb. azonos szinten vannak ugyanazzal a kocsival.

A tény az, hogy Wehrlein-nak van vb pontja, Ericsson-nak nincs, ezért ebben a szezonban egy fokkal jobb Wehrlein (eddig).

A vb pont megléte pedig elég fontos.

Értsd ha Wehrlein-nak lenne 12 Ericssonnak 2 akkor az már nem akkora differencia mint a mostani állás (Wehrlein: 4 Ericsson: 0).


Ha téged csak Wehrlein dicsőítése zavar kérdezz arról, hogy mennyire indokolt.


Nem tudom ki dicsőíti de a közvetítés alatt a kommentátorok az újabb pilóták közül Ocon-t emelték ki, még a kanadai futam előtt is, sőt egy nagyon kicsit már tavaly is és az ő "éltetése" viszont jogos.

2017. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7

Te totál agyhalott vagy. Ricciardo az előző érában azért nem volt kiemelkedő mert a Torronál ment ami csak egy B csapat. Cukimi meg csetlik botlik azóta hogy kivették az autókból az automata váltót meg az összes kütyüt, tehát kvázi amióta vezetni kell az autót azóta bénázik. Az hogy 2007-ben egy űrhajó volt alatta meg Massa félreállt és bemákolt egy vb-t kb ennyi amit fel tud mutatni. Amúgy egy agyonsztárolt középszer. Alonso meg Vettel is a padlót felmosta vele.

2017. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Maradjunk a rangsorolásnál :)
2017. jún. 19. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!