Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki a jobb csapaton belül az...

Ki a jobb csapaton belül az F1ben?

Figyelt kérdés

Leírnátok hogy szerintetek csapaton belül ki a jobb?

Én el is kezdem:


Mercedes: Lewis a jobb, bár Valteriban is látok lehetőséget, de kicsit háttérbe szorul.

Ferrari: Vettel, de szó nincs arról hogy Kimi kevésbé jobb, de már kezd kifutni az időből.

Red Bull: Verstappen, bár sokszor balszerencsés helyzetben van. De szerintem sokkal jobb pilóta mit Daniel.

Toro Rosso: Kvyat. Tudom sokan máshogy gondolják, de nagyszerű pilóta, csak tönkretette hogy visszaléptették.

Egyébként én sem értem hogy miért pont őt, mikor 15-ban simán elverte a pontokat tekintve Danielt.

Force India: Perez is elég jó pilóta, de szerintem pár év múlva egy élcsapatnál fog versenyezni Ocon, aki szerintem jobb.

Haas: Grosjean, mindig rosszul választ csapatot, de egyik legjobb pilóta az F1-ben.

Sauber: Szerintem nem Pascal a jobb. A háttérbe szorított csapattársa Ericcson is sokszor előrébb végez mint ő.

Wiliams: Massa, Stroll elég gyenge.

McLaren: Alonsó, nem kell lülönösebb indoklás.

Renault: Hulkenberg a jobb. Palmer nem F1-be való.


Szerintetek?


2017. jún. 14. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves #9

Te a szívemből szóltál, ennél szebb hozzászólást még nem olvastam itt.

Jó látni, hogy létezik olyan személy akivel ennyire egyezik a véleményem.


Massa 2007-es első hely átadását borítékolni lehetett sajnos, de ez a Ferrari mentalitása (ami objektíven nézve eredményes, tehát nem rossz dolog), szubjektíven épp nem volt jó számomra, mert a "jégkása" lett vb győztes.


Ennek a mentalitásnak a tudatában még neki állt feljebb idén Monaco-ban amikor Vettelt kellett az első helyre mozgatni.

Mit képzel magáról? Esélye sincs a vb címre, még a dobogóra sem, mert Bottas is lenyomja.

Örüljön hogy nem rúgták ki év közbe.

2017. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mondom maradjunk a kérdésnél. :)
2017. jún. 20. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!