Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jó eredmény edzések nélkül 19...

Jó eredmény edzések nélkül 19 évesen fiúként lefutni a fél maratont 1:35 alatt? Lehetnék profibb hosszútávfutó?

Figyelt kérdés
19 évesk vagyok, minden vágyam, hogy hosszútávfutó legyek. Csak magamnak futok és edzek, nem vagyok tagja semmilyen atlétikai klubnak. A fél maratont kapásból lefutottam..Most a tervem 1:25 lesz..Szeretnék tagjai is lenni valami atlétikai klubank, mert ott többre viszem magam.

2017. szept. 11. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha futsz, azzal edzel. Gondolom naponta 2 naponta pár km t. Szóval edzésben vagy. Hogy jó idő e? Passz.. Hozzám képest aki nem fut igen. Am fiatal vagy ha komolyan gondolod pár év mulva komoly eredményeket is futhatsz ha a kérdés valós. Jaja egy klub hasznos lehet, de nem feltétel.
2017. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átlagosan elég jó, profik között abszolút nem kiemelkedő.
2017. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!