Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hosszútávfutással tudok...

Hosszútávfutással tudok fogyni a combomról és a hasamról?

Figyelt kérdés
Ektomorf alkatú vagyok, de az utolsó 6 hónapban, ahogy elmúltam 24 éves, valamiért elhíztam. A combom alsó részén valamennyi zsír összegyűlt. nem tudom, hogy miért híztam el, hiszen anyukám és apukám is vékony ember és vékonyak is maradtak még 55 évesen is. Hallottam olyat is, hogy ha egy vékony személy szed fel pár kilót (skinny fat), akkor ők csak súlyzós edzéssel tudják elégetni a zsírt, azáltal, hogy izomtömeget növelnek. Remélem, hogy ez nem így van, mert én nem akarok izmokat növelni. Köszönöm szépen a válaszokat!

2018. márc. 4. 19:17
 1/2 A kérdező kommentje:
És még valami: az összes zsírt szeretném elégetni, nem csak elégetni valamennyit belőle. Köszi!
2018. márc. 4. 19:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt mindenki más, senki se 100% ektomorf vagy mi..

Azért hiztál mert több kalóriát vittél be mint amennyit elhasználtál. A recept a fogyásho az, hogy több kalóriát égetsz el bármilyen mozgással, mint amennyit megeszel/iszol. Az is hülyeség hogy csak ezzel vagy csak azzal tud egy ember zsírból fogyni, meg az is hülyeség, hogy a zsírból lesz az izom. A kettő teljesen független. Valamint nehogy azt hidd, hogy néhány hónap súlyzós edzéstől meg fogsz izmosodni, főleg ha nő vagy kevés tesztoszteronnal és főleg hogy az átlagos nők csak "pinalegyezéseket" végeznek súlyzós edzés gyanánt, tehát pár kilóval ami kb megfelel egy sima aerob edzésnek.

Hidd el ha kicsi izmot felszedsz a megfelelő helyekre (mindenhova) attól nem leszel NDK-s úszónő testalkatú, csak simán nőies és feszes de azt is hosszú és kitartó edzéssel 1-2-3 év alatt.

2018. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!