Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó az a módszer...

Szerintetek jó az a módszer ahogyan fogyni és izmot építeni szeretnék?

Figyelt kérdés
Reggel kezdem az edzést súlyzós láb edzéssel, mert egyenlőre fenékre edzek. Aztán 30 perc kardió, majd egy adag rizsfehérje! Kiegészítve kicsit később zöld teával. 48 kg-os nő vagyok, de a csípőmön és a hasamon kb. 2-3 kg súlyfelesleg van. Nem akarok súlyt veszteni, hanem helyette izmot építeni. Később fenék után, bele kezdenék comb, has, majd kar edzésbe. Persze nem cél a hatalmas izom csak a formás. Kizártam a glutént, a cukrokat!
2018. márc. 1. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem, eszel is néha. Bár kezdőként picit izmosodhatsz, ez kevés és akkor is csökken a súlyod szálkásításkor (hacsak nem csigatempójú fogyást alkalmazol, de az nem tűnik logikusnak, gyors szálkásítás, majd tömegelés jobb).

Nem világos, miért nem edzel már most mindenre, de te tudod.

Van kardió, az éget valamirevaló kalóriát, megfelelő étrenddel a fogyás OK lesz.


SOHA nem lesz hatalmas izmod, kalóriatöbbletben sem, hisz nő vagy s nem kokszolsz.

2018. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért nem edzek már most mindenhova mert így is izomláz van a lábamban, és nehéz így a kardió. Mi lenne ha mindenhol az lenne? Szerintem fel sem bírnék kelni nemhogy tornázni... másrészt időm sincs a gyermek mellett,mivel nem konditerembe járok. Épp,hogy ezeket is megtudom csinálni. Igen eszek,naponta 5 alkalommal csak cukrot és glutént nem. Igazából én is erre gondoltam,hogy gyors szálkásítás aztán több súlyzós edzés.
2018. márc. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!