Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen csalival érdemes...

Milyen csalival érdemes csukára vadászni?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy kis fekte-barna fahalam, de nem vált igazán be. Most apa mutatott, hogy talált a régi felszerelései között egy fehér-piros twistert. Van valami olyan csali, amit kifejezetten kedvel a csuka, vagy legalább is észreveszi?

2019. aug. 16. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A csuka ragadozó, pergetve nem azért lehet megfogni, mert a különböző műcsalik ízlenek neki, hanem azért, mert azok mozgatásával becsapod, és mire rájön, hogy a zsákmány ehetetlen, már késő.

A klasszikus csuka csali a kishal, ami ehető, de mivel a kérdés lényegében pergetésre vonatkozik, ajánlom, hogy nézz videókat...

Nem a látott csalikat kell összevásárolni, hanem a lényeget ellesni.


https://www.youtube.com/results?search_query=csuka+perget%C3..

2019. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Pergetéssel a leghatékonyabb.

Nem szeretem azokat a horgászokat, akik kishalaznak. Megdöglesztenek 40-50 kishalat, amire kifognak egy csukát. "Sok van belőle, meg úgy is megy a macskának". - szokták mondani.

2019. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb 300Ft-os kínai villantó tökre elég. Ha van benne és éhes, ráugrik, ha nincs, vagy nem éhes, dobálhatsz akármit, nem fogja megenni.
2019. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :) A kis halazást én is elítélem, mármint élő halat rászúrni stb. itt nálunk a faluban rendelet tiltja
2019. aug. 17. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából olyan helyen ahol van csuka nem nagy kunszt pergetessel megfogni nem éppen válogatós hal, ahol en horgászok például 2fele csali adta a legtobb csukat: a mepps korforgo(5os meret piros pottyos), valamint a feher gumihalak, pontosabban gumihalbol/twisterbol nekem a feher testű pirosfeju adta a legtobbet.
2019. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!