Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egyetértenél azzal, ha minden...

Egyetértenél azzal, ha minden fürdőben uszodában lenne naturista szauna, akár koedukált, akár nemenként elkülönített?

Figyelt kérdés
szauna

2020. okt. 6. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
86%

#7 Uszodákban sok helyütt van már szauna, lehet választani, igénybe veszed vagy nem. Úszás után kimondottan ajánlott egy kis relax.


Én nem naturistának mondanám és el sem különíteném nemekre.

Koedukált legyen és ha vki szégyenlős takargathatja magát lepedővel, törölközővel, de ne legyen alatta fürdőruha. Meztelen használjuk! Ez a lényege. Az uszoda házirendje ne tartalamazza azt, hogy a szaunában kötelező a fürdőruha. Mert az borzalmas (műszálas, csöpög a padra, az emberek nem tudják, hogy nem ülünk le csak úgy vízes seggel a szaunába, főleg más izzadságába...Z alakban terítsük le a törölközőt, a papucsot se viszünk be...)

2020. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Kqwert Gábor válasza:
81%

Abszolút egyetértenék, és koedukáltan mindenképp!

A szauna hasznos dolog, de nem fürdőruhában...

2020. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
85%
Igen.
2020. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Bénabakter ***** válasza:
83%

Természetesen igen és csakis koedukált.

Nem fogom mérgezni magam és másokat műanyagok hevítésével és a belélegezendő levegőbe juttatásával.

2020. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem a legtöbb házirendnek rossz a megszövegezése. Feltételezem, hogy "szauna használata csak fürdőruhában megengedett" jelentése nem az akarna lenni, hogy húzd magadra a nylon-t, hanem az,h ne legyél pucér, takard el a csunyádat. :D

Hasonlóan: aki nem akarja magára olvasztani a műanyagot, annak nem a nudista szauna az egyetlen alternatíva, hanem pl. maga köré tekerhet törcsit/lepedőt.

Amúgy meg: én is undorodom, mikor ráizzadnak a padra!! Gusztustalan. Meg az a sok gusztustalan öreg 🤢

2020. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
#15: Te is leszel gusztustalan öreg. Akkor meg majd a fiatalokat fogod gusztustalannak tartani.
2020. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
89%
Már hogy a VIHARBA NE értenék egyet vele! Csak az édes kevés! :-D
2020. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

#15!

Ezek szerint, Te folyamatosan csak fiatalodsz, és a bőröd is egyre feszesebb lesz. Pfúúúúú!

Ilyen adottságok mellett nem is kell szaunáznod, hagyd meg azt, a "gusztustalan" öregeknek. ;)

2020. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképpen szükséges lenne. Egy kiadós úszás után jól esne egy normális, kulturált szauna. Annál pedig alap, hogy nem a fürdővizes úszógyatyóba ülök be, aminek eleve nem tesz jót az a magas hőfok. Lehet akár külön férfi és női, pl közvetlenül az öltözőkből nyílva. Külföldön is voltam már ilyenbe.
2020. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2%
Jó dolog a szauna, de én biztos, h nem ülnék be senki mellé, ha van rajta ruha ha nincs. Alapból nem normális dolog ez. Mi lesz legközelebb közös wczés?
2020. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!