Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Zsinóroknál mi értelme a...

Zsinóroknál mi értelme a 100-150 méteres kiszerelésnek?

Figyelt kérdés
Főleg kis átmérőjű fonott zsinóroknál? Egy 1000-es orsót sem lehet velük feltölteni. Vagy más zsinórhoz kötögetik?

2020. dec. 5. 14:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Pergetésnél ez nem olyan ritka a halat meg nyilván nem ott akasztod ahova bedobod de az ilyen bojlihuszároknak kár is a valódi horgászatot részletezni.
2020. dec. 8. 12:26
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

"bojlihuszároknak kár is a valódi horgászatot részletezni"


Kár volt ezért a mondatért! Eddig egész normálisnak tűntél..

2020. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#11


Szerinted ki bojlikzik matchbottal hülyegyerek?

2020. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

"Kár volt ezért a mondatért! Eddig egész normálisnak tűntél"


Dehogy volt normális, már törölte a moderátor egy bejegyzését, abból már kiderült, hogy fölösleges válaszokat írni, egyszerűen leidiótázta azokat, akik megpróbálták elmagyarázni, miért elegendő csak 100-150 méternyi zsinórt cserélni.

Feltett egy olyan kérdést, amire csak a véleményével egyező válaszokat hajlandó elfogadni, de eddig olyan még nem érkezett :-)

2020. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Semmi baj, had pergessen akkor a kolléga ilyen 6-800 grammos távdobó orsókkal, arra ráfér 500 méter 30-as fonott! Úgy majd nem fogy ki a zsinórból ha végre fog valamit ami 20 dekánál nagyobb...

Mindneki másnak tökéletes lesz a 200 grammos multi orsó...

2020. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14


Értem. Akkor ideje nekem is törölnöm a listámról ezt a kérdést. Sajnos mindig vannak akiknek nincs értelme egy választ leírni és vesztegetni az időnket rájuk.

2020. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én személy szerint matchbottal, 16-os monofillal, és 4-10g-os úszókkal horgászom, nagyjából 10-20 méterre a parttól. Számomra értelmetlen 300-400m-es zsinórt venni, mert mire elkopik, majd levágom azt a ~10m kopott részt, és már túl rövid lesz a dolog, cserélném. Jóval olcsóbb a 150-es kiszerelés, és jobban kitudom használni.
2021. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én személy szerint csak ilyet veszek. :-)

Nekem a kilóméteres damilnak értelme nincs. Egy pici folyón történetesen az Ipolyon annak is a felső szakaszán pecázok. Általában sodor szélen ami ha elöttem van 3-5 méterre! lendítem be a szereléket. Ha a hal 20-30 méterre elmegy már b....m mert bemegy egy akadóba és megszívom.

Sekély dobos nyeletőfékes orsóra 150m zsinórt rakok.

Mivel 3m-es botjaim vannak (az Ipolyon praktikus) ezzel megyek tavakra is 30-40m meg dobok vele nekem zsinór még nem fogyott le soha, pedig fogtam már 10+kg-os halat. Nekem ez a kiszerelés tökéletes.

Persze aki behúzatja a szereléket meg a partról akarja meg horgászni a Balaton közepét annak kell a kilóméteres zsinór. Én 100 métert se használok mert nem kell.

2021. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!