Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Amikor lementek a víz alá...

Amikor lementek a víz alá hogy csináljátok, hogy a víz nem megy be az orrotok lyukaiba?

Figyelt kérdés
Mert én ha hátamon fekszek a kádban és teljesen beborít a víz, akkor egyből kiugrok onnan köhécselni, mert az orromom bejutott a víz. Ha egyenesen állnék vagy fejjel lefelé ugranék be egy medencébe, akkor is. Elvileg amikor kicsi voltam, volt egy orrmandula műtétem vagy mi (amikor kivették az orrmandulánat), ez lehet az oka?
2021. jan. 3. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Amikor lemész a víz alá egy pici levegőt kifújsz az orrodon:D ennyi a titka
2021. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem megy, muszáj befognom az orrom.
2021. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Az orrmandula műtéthez egyébként ennek semmi köze.
2021. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2# én is csak úgy merülök víz alá, hogy orromat befogom
2021. jan. 4. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem függ össze az orrmandulával. Az orrlyukunk lefelé nyílik, így természetesen háton merülve be fog menni a víz, azonban előre nézve vagy hasob merülve nem. Nyilván, akinek turcsi orra van, annak némileg nehezebb lehet, illetve levegő kifújással rossz pozícióban is le lehet merülni.
2021. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!