Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan legyen "úszós" testem?

Hogyan legyen "úszós" testem?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan gyakorlatokat mondani az úszás mellett amivel ez sikerülhet? Vagy aki esetleg versenyszerűen úszik, az gyakorlatokat, miket szokott edzésen csinálni? (Én is úsztam versenyszerűen, de 7 éve volt, elfelejtettem a feladatokat :D)

Szóval minden tanácsot és gyakorlatot meghallgatok. :)


Majd akkor kezdek bele az úszásba újra, ha vége a vírusnak és lehet menni hivatalosan az úszodába, szóval olyan kommentekre nem vagyok kíváncsi, hogy hogy akarom kivételezi, köszi előre is mindenkinek!! :)



#uszoda #versenyúszás #úszótest #deltás alkat
2021. febr. 10. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ami a hátat viszi + áthúzás meg váll edzés


Plusz termeszetesen lab gyakorlatok bicepsz tricepsz átmozgatás tehát minden

2021. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Planket, fekvőtámaszt, hatizomerositest, guggolás, vádli, gyertya, felüles, plankbol átmenni fekvőtámaszba, ollozas stb. A nyújtás is jó, mert akkor jobban átmegy pillangonal a karod, könnyebben fognak az izmaid mozogni. Én ugyan most szinkronuszo vagyok, de azelőtt versenyusztam.
2021. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. febr. 11. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen
2021. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!