Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy tanuljatok meg úszni?

Hogy tanuljatok meg úszni?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban sokat jártam viszonylag úszodába. 14-16 éves körül próbálkoztam utoljára az úszassal. A láp -és kéz tempom valami katasztrofális volt. Hamar elfaradtam. Inkább, akkor a gyors úszással próbálkoztam. Pár méter szerintem most is menne. Szeretnék legalább 2 úszás nemet elsajátitani. Mégpedig a mell és a hát. Csakis saját magam örömére, ha ki megyek egy tóhoz, akkor bátran bele tudjak úszni... esetleg pesten válal magánszemély oktatást?
2021. febr. 20. 17:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Hogy tanuljak meg* vacak app. Nem figyeltem... Sory!
2021. febr. 20. 17:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! 30 éves korom körül tanultam meg magamtól úszni. Gyerekkoromban nem tanultam. Először a tanmedencében gyakoroltam nagyon sokat, ahol derék felett kint voltam a vízből. Kényelmesen, biztonsággal le tudtam tenni a lábam. Mellen úszni mindenki tud, először nekem azt kellett megtanulnom, hogy ússzak rendesen, levegővétel kint, vízbe kifúj, aztán figyeltem hogyan úsznak háton, és gyorson és nagyon sokat gyakoroltam. Nagyon nagy sikerélmény volt, amikor először mentem be a mély vízbe, persze csak a fal mellett, csak sokkal később merészkedtem a medence közepébe, hiába voltak elválasztók sokáig nem mertem. Amikor ezt megléptem és beúsztam középre az is nagyon nagy sikerélmény volt, és nagy löketet adott. Azóta már úsztam teljesen egyedül nyílt vízen 2 km-oda vissza Velencéről- a Velence szigetre, nem biztos hogy ez a neve, de légvonalban attól a ponttól ahol beúsztam pont 1km. Nagyon klassz volt de ez jó 7-8 évvel volt azután, hogy először elkezdtem a vízzel ismerkedni.
2021. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!