Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen egy kezdő úszás edzésterv?

Milyen egy kezdő úszás edzésterv?

Figyelt kérdés

Sajnos télen bechterew szindrómával diagnosztizáltak, ez egy gyulladásos gerinc és ízületi betegség. Bár azt ígérték, hogy a biológiai terápia teljesen tünetmentessé tesz, a helyzet alig javult, annyi a szerencsém, hogy nem a gerincem érintett, hanem a térdeim és a bokáim.


24 éves férfi vagyok, a betegség megjelenéséig mindig futottam, 4-6 kilométert hetente 3x. A betegség a futást teljesen elvette tőlem és a testépítés sem játszik többé, egyedül az úszás maradt.


Most szántam el magam, hogy el kell kezdenem, nem várhatok tovább a futásra, fél év alatt 5 kilót híztam az izomzatom pedig jelentősen leapadt.


Ezért szeretnék elkezdeni úszni, vissza szeretném nyerni az izomzatom és a korábban meglévő tüdőkapacitásom.


Mit tanácsoltok, hogyan kezdjek neki? Mindenkinek köszönöm előre is a választ.


2021. aug. 9. 13:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!